Ziraat Borç Yapılandırma Kredisi

Ziraat Bankası borç yapılandırma kredisi hakkında bilginiz var mı? “Borç Birleştirme” adı altında sunulan kampanya, herhangi bir bankadan alınan kredi kartı borçlarını yapılandırmak için sunuluyor. Ziraat bankasından veya diğer herhangi bir bankadan alınan kredi kartlarını, tek bir çatı altında toplama şansı sunuyor!

Ziraat Bankası Borç Birleştirme Kredisinin Faiz Oranı Yüzde Kaç?

Borç birleştirmek için çekilecek kredi miktarına göre değişmektedir. Öyle ki, belirlenecek ay/taksit süresine göre de değişiklik gösterecektir. 24 aya kadar belirlenecek vade sayısına göre belirlenen faiz oranı %1,10 olmaktadır. 60 aya kadar belirlenecek vade için belirlenen faiz oranı ise %1,20 olmaktadır.

IBAN numaranı öğren

Kredi tahsis ücreti sadece %0,5 olarak belirlenmiştir. Yıllık maliyet oranı ise %17,6670 olarak belirlenmiştir. Yani 10.000 liralık bir kredi talep eden müşteri için, 24 aylık vade oranına göre %1,10 faiz oranı belirleniyor.

Ziraat müşteri hizmetleri

Ziraat Borç Yapılandırma Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Bankadan borç yapılandırmak için talep edilecek olan “Borç Birleştirme” kredisi için, herhangi bir şubeye gidilmesi yeterli olacaktır. Şubeye giderek herhangi bir müşteri danışmanına; “Kredi kartımı yapılandırmak istiyorum. Borç yapılandırma veya taksitlendirme kredisine nasıl başvurabilirim?” denmesi yeterli olacaktır.

Kredi kampanyaları

Ziraat Kart Borcunu Taksitlendirme Kredisi

ziraat kart borcu yapilandirma

Kimler Nasıl Başvuru Yapabilir?

Ziraat bankasından veya diğer herhangi bir bankadan alınan kredi kartlarının, borç miktarını kapatmak için kullanılır. Herhangi bir ziraat şubesinden başvuru yapılabilir. Gerekli şartlar ve koşulları tamamlayan banka müşterileri, bu hizmetten yararlanabilir. Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) vatandaşları, borçların kapattıktan sonra, yapılandırma yapılan kartı iptal etmesi gerekir.

Ziraat bankasının mevcut müşterileri dahil, yeni müşterileri de bu hizmetten yararlanabilir. Diğer banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan, normal bireysel ihtiyaç kredilerinden daha uygun faiz oranları sunulmaktadır. 31 Aralık 2018 tarihinden itibaren, kart borçlarının üst sınır kabul edilmesine yönelik uygulamadır.

12, 25, 36 hatta 60 ay vade seçenekleri için, bankanın müşteri temsilcileri ile görüşünüz. Dilerseniz yukarıda belirtmiş olduğumuz müşteri hizmetleri linkine tıklayıp, çağrı merkezi telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Resmi WEB adresi için bknz.

1 Yorum

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir