VAKIFBANK Taşıt Kredisi Faizi

VAKIFBANK taşıt kredi kampanyalarını duydunuz mu? 2 el, 0 ve elektrikli araçlara özel, ayrı ayrı düzenlenen kampanyalar dikkat çekiyor! Kampanyalı faiz oranları ve uygun vade seçeneklerini hesaplamak için, başvuru menülerini kullanabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruları, aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

VAKIFBANK Araç Kredisi Faiz Oranı

Başvuru yaptıktan sonra hesaplanan faiz veya vade seçenekleri uygun gelmezse, hemen başvuruyu iptal edebilirsiniz. Şu an için belirlenen faiz oranlarını, 2 el ve 0 km. olarak verelim.

vakifbank tasit faiz orani

  • Sıfır Kilometre 50.000 TL ve %2.08 Faiz Oranı

Türkiye Vakıflar Bankası, 0 km araç almak isteyenlere, özel avantajlar sağlıyor. Faiz oranlarının yanı sıra, çok cazip ödeme kolaylıkları dikkat çekiyor!

  • 2 El Taşıtlara 50.000 Lira Kredi %2.39 Faizle

Herhangi bir marka ve model araca sahip olmak için, Vakıfbank 2 el taşıt kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. KASKO, HGS/OGS ürünlerini Vakıfbank aracılığı ile alın, faiz %2.30’a düşsün!

vakifbank arac faizi

48 Aya varan vade seçenekleri ve çok cazip “Kredi Tahsis Ücreti” bilgilerine göz atabilirsiniz! Herhangi bir kefil talep edilmezken, dilediğiniz yöntemle başvuruları tamamlama şansına sahip olabilirsiniz! 3 Ayda 1 ödeme, 3 ay ertelemeli taksit ödemeleri gibi bir çok cazip avantaj bulunmaktadır.

  • Doğa Dostu Arabalara %2.08 Faiz 50.000 TL Banka Kredisi

HİBRİT ve LPG’li üretilen 0 km. araçlara özel kampanya seçenekleri mevcut. 50.000 TL kredi çekmek isteyen biri, sadece 250 TL “kredi tahsis ücreti” ödeyebiliyor! Üstelik 3 ay ödemesiz eşit taksitler, 3 ayda 1 ödeme seçenekleri ve son taksiti balon ödeme olarak yapma seçenekleri gibi bir çok avantaj sunuluyor.

VAKIFBANK Güncel Taşıt Faizleri

Yukarıda belirtmiş olduğumuz faiz oranları ve taksit seçenekleri, değiştirilme veya durdurulma hakkı banka tarafından saklı tutulur. www.tasitkredisi.org ile Vakıfbank arasında herhangi bir ilişki yoktur. Detaylı bilgi ve belge teminleri için, bankanın herhangi bir şubesini ziyaret edebilirsiniz. 2 el, sıfır kilometre ve HİBRİT/LPG kullanılan araçlara özel kredi seçenekleri için, bankanın yayın organlarından bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası, resmi İnternet sitesi ve herhangi bir şubesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank otomobil kredisi faiz oranları hakkında aklınıza gelen soruları, aşağıya yorum olarak sorabilirsiniz. Sorulara en kısa süre içerisinde cevap verilmeye çalışılmaktadır. Verilen cevaplar, kredi danışmanları veya diğer takipçilerimiz tarafından verilebiliyor. Vakıfbank taşıt kredisine başvuru yapma başlıklı sayfamıza göz atarak, başvurma ve hesaplama yöntemlerine göz atabilirsiniz. Sayfa üzerinden verilen bilgiler, bankanın resmi duyuru organları kaynak alınarak hazırlanmıştır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir