Tofaş Otomobil Kredisi Nasıl Alınır?

Tofaş marka otomobilleri, taşıt kredisine başvuru yaparak satın almak için tüm bilgiler burada! Hemen “taşıt kredisine başvurusu” yaparak, hesaplama bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz tüm bilgilere göz atabilirsiniz.

Tofaş Marka Otobilllere Banka Kredisi Çıkar mı?

tofas dogan slx

Bildiğiniz üzere Tofaş bir süre önce üretimi durdurma kararı almıştı. Ülke çapında oldukça büyük bir rağbet gören Tofaş marka taşıtlar, artık popülerliğini yitirmiş ve yerini daha lüks ve ithal otomobillere bırakmıştır. Yinede bir çok kişinin hala ilgi odağı olam bu araçları satın almak isteyen bireyler, bankalara ihtiyaç duyabilir. Peki “Tofaş almak isteyenlere, bankalar ne kadar kredi veriyor?”.

dogan tasit kredisi

Eski model arabalara sahip olmak için finansal desteğe ihtiyacı olanların, “bireysel ihtiyaç kredisine başvuru” yapması gerekecektir. Bildiğimiz gibi taşıt kredisine başvuru şartları, en belirleyici kurallardır. Bu kurallar Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından belirlenir. Şartlar arasında yer alan “satın alınacak otomobilin yaş (model) sınırı” bir çok banka için 5 yaş olarak belirlenmiştir. Bu nedenle taşıt kredisine alternatif olarak “araç teminatlı bireysel ihtiyaç kredisi” çekilebilir. En düşük faiz oranlarına ve kampanyalı hizmetlere sayfalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz!

sahin arac kredisi

Dilerseniz Tofaşın en popüler ve kaliteli araba modellerine hemen bir göz atalım.

Tofaş Marka Otomobil Modelleri

Doğan SLX, Doğan SL, L ve S Modelleri

Önceleri Türkiye’de kaliteli otomobil denince akla ilk gelen marka ve modelllerden biri “Tofaş, Doğan SLX” olmaktadır. Otomatik cam açma ve kapama, lüks teyp, elektrikli camlar ve diğer görünüm özellikleri, kendine hayran bırakır ve popüler olmasını sağlardı. Doksanlı yılların en popüler araba modeli olan Doğan SLX, hala ikinci el alışı ve satışı yapılan bir araç olma özelliğini taşımaktadır. Doksanlı yıllarda üretilen Tofaşların, en kaliteli ve en lüks modeli olma özelliğini taşımaktadır. O yıllar oldukça pahalı bir şekilde satışa sunulan bu model, 2000,li yılların en ucuz araba markası haline gelmiştir.

Şahin 5 Vites, Şahin S, 1.4 ie ve 1.6 ie Modelleri

Tofaş’ın Şahin modelleri, bir zamanlar “en hızlı giden araba markası” olarak bilinir ve oldukça rağbet görmüştür. İlk 5 Vites araba modelleri arasında yerini almıştır. Doksanlı yılların en hızlı giden ve kaliteli arabalar listesine adını yazdırmıştır.

Kartal L, S, SL, SLX, SLX ie Modelleri

1990’lı yılların en popüler “station wagon” modelleri olarak bilinir. Geniş aileler için en ideal araba modelleri olarak bilenen modeller arasındadır. Bir çok kişi tarafından “ticari otomobil” olarak da kullanılmıştır. Bir çok yerde hala rastlama şansına sahibiz. Bu modelleri ikinci el araç satan galeri, internet siteleri veya araba pazarları gibi yerlerde bulabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir