Ticari Araç Kredisi Veren Bankalar

Ticari araç almak isteyenlere kredi veren banka ve finans kuruluşları bu sayfada! Ticaret yapmak için araç satın almak istiyor ve bu araca maddi gücünüz yeterli gelmiyorsa, “kredi başvurusu” kutucukları yardıma koşacaktır. Dilerseniz aşağıda verilen banka ve finans kuruluşlarının herhangi birinden anında ticari finansman çekebilirsiniz.

Ticari Taşıt Kredisi Verenler

garanti bankasi ticari arac

Garanti bankası

Garanti Bankası

Garanti bankası, ticari taşıt satın almak isteyen müşterilerine anında finansman desteği sunmaktadır. Bankanın vermiş olduğu hizmet için faiz oranları ve şartları şu şekildedir;

 • Faiz oranı
 • Vade seçenekleri
akbank ticari arac

Akbank

Akbank

Akbank, ticari araç satın almak isteyen müşterilerine hizmet veren bir diğer banka’dır. Akbank üzerinden dilediğiniz anda, bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Banka tarafından sunulan bu hizmet için belirlenen faiz oranları ve vade seçenekleri aşağıdaki gibidir.

 • Faiz oranları
 • Vade seçenekleri
finansbank ticari araba

QNB Finansbank

QNB Finansbank

QNB Finansbank bir çok kişi tarafından yoğun rağbet gören bir banka’dır. Bu banka üzerinden hizmet almak istiyorsanız, lütfen aşağıda vermiş olduğumuz faiz oranları ve taksit seçeneklerine göz atınız.

 • Faiz oranları
 • Taksit sayısı
fibabanka ticari araba

Fibabanka

Fibabanka

Fiba grup bünyesinde faaliyet gösteren “Fibabanka” üzerinden kredi çekmek istiyorsanız, lütfen alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilere göz atınız. Fiba grup bünyesinde faaliyet yürüten banka, bir çok bankacılık hizmeti vermektedir. Kaliteli bankacılık hizmetleri, bu banka üzerinden hizmet almayı cazip hale getirmiştir. Bankanın sunmuş olduğu bu hizmet için verilen genel bilgiler aşağıda gösterilmiştir.

 • Faiz oranları
 • Vade seçenekleri

Banka skoru öğrenme

Yapı Kredi Bankası

Yapı kredi ticari taşıt kredisi faiz oranları ve başvuru seçenekleri, aşağıda gösterilmiştir. Dilediğiniz an bankadan hizmet alabilir, bu hizmet için cazip faiz oranları ve uygun ödeme koşullarına ulaşabilirsiniz. Yapı kredi için verilen faizler ve taksit seçenekleri aşağıda gösterilmiştir.

 • Faiz oranları
 • Taksit seçenekleri

Albaraka Türk Katılım Bankası

Albaraka Türk Katılım Bankası üzerinden anında “ticari taşıt finansmanı” kullanabilirsiniz. Gerekli şartları sağlıyorsanız, hemen kredi başvurusu sayfasına göz atınız. Başvuru sayfası üzerinden, genel başvuru bilgilerine ulaşabileceksiniz. Dilediğiniz zaman bu başvuru noktalarını kullanabilir, dilerseniz hemen bir Albaraka Türk şubesini ziyaret de edebilirsiniz.

 • Faizleri kaç?
 • Vadeler kaç ay?
kuveyt turk ticari araba

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk bankası üzerinden “ticari araba kredisi” almak istiyorsanız, hemen bir alt satırda verilen bilgilere göz atabilirsiniz. Kuveyt Türk, bir çok banka ve finans kuruluşu tarafından verilen bankacılık hizmetlerini sağlayan bir banka’dır. Bu banka üzerinden anında bankacılık hizmetleri alabilirsiniz.

 • Yüzde kaç faiz?
 • Kaç ay vade seçeneği var?
teb ticari arac

teb ticari araç

TEB (Türk Ekonomi Bankası)

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ticari arabalar için finansman kaynağı sunan bir diğer banka’dır. TEB, yaygın şubeleri ve ATM cihazları olan bir banka’dır. Türkiye’nin bir çok il ve ilçe sınırları içerisinde, bankamatik cihazları ve şubelerine rastlayabilirsiniz. Bu kolaylığı sayesinde, kredi ödemelerini hiç yorulmadan yapabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden de kredi taksit ödemesi yapabilir, ödeme planı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • TEB faizleri
 • Taksit seçenekleri

Türkiye İş Bankası

Türkiye iş bankası tarafından verilen bu hizmet hakkında detaylı bilgi almak için bknz. Resmi adresi üzerinden vermiş olduğu bilgiler, iş bankası tarafından onaylı ve güncel olmaktadır.

Yukarıda vermiş olduğumuz “ticari taşıt kredisi veren bankalar” ve finans kuruluşları bilgileri, tamamen bilgi paylaşımına yönelik olarak hazırlanmıştır. Dilerseniz güncel faiz oranları ve başvuru seçenekleri için ilgili banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca faizler hakkında bilgi almak için https://www.tasitkredisi.org/tasit-kredisi-faiz-oranlari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ticari araba almak için kredi başvurusu yapmadan önce öğrenilmesi gereken ciddi bir konu vardır. Bir çok kişinin bildiği üzere, banka skoru başvuru sonucunu direkt olarak etkileyen bir rapor olmaktadır. Bu rapor hakkında bilgi almak için yukarıda vermiş olduğumuz skor sorgulama linkine bakınız. Banka puanı öğrenme ve sorgulama işlemi, finans kuruluşların dikkat etmiş olduğu hususlardır. Risk raporu bilgilerinize anında ulaşmak için sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir