Taşıt Kredisi Faiz Oranları Kaç?

Taşıt kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri aşağıda belirtilmiştir. Bankalar ve finans kuruluşları tarafından sunulan taşıt kredilerinin faizleri için doğru adres!

Taşıt Kredisi Faizleri Yüzde Kaç?

Aşağıda bazı banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan taşıt kredilerinin faiz oranları gösterilmiştir. Bu faizler, bankalar tarafından talep edilen oranlara göre ayrı ayrı belirtilmiştir.

  • QNB Finansbank

QNB Finansbank tarafından sunulan taşıt kredileri %1,54’den başlayan faiz oranları ile sunuluyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,54 olan faiz oranları, bir çok kişi için tercih edilen ortak özelliklerdir.

  • Akbank araç kredisi faiz oranları

Akbank araç kredisi almak isteyenler için çok etkili bir kampanya düzenlemiştir. “Web’ten taşıt kredisi” başlıklı kampanyanın faiz oranları %1,49’dan başlıyor. Yüzde 1,49 faiz oranları ve 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanmak için hemen Akbank başvuru noktalarına girebilirsiniz. Ayrıca kampanyalarını detaylı bir şekilde anlatmış olduğumuz sayfalarımıza göz atarak, çok daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

  • Garanti Bankası

Garanti bankası hayalindeki otomobile sahip olmak isteyenler için 48 ay vadeli oto kredisi sunmaktadır. Garanti bankası üzerinden alınacak bu krediler için talep edilecek faiz oranı %1,55’den başlatmaktır. Yüzde 1,55 faizli oto kredisi için daha fazla bilgiye ulaşmak için garanti kampanyaları başlıklı sayfamıza göz atınız.

https://www.tasitkredisi.org/tasit-kredisi-sartlari-nelerdir/

  • Türkiye İş Bankası

Türkiye iş bankası kampanyalı binek araç taşıt kredisi faiz oranları %1,39’dan başlıyor! Sıfır ve ikinci el taşıt kredileri için ise yüzde 1,54 gibi bir oran belirlenmiştir. Türkiye iş bankası veya internet’deki bilinen adı ile işbank kampanyalar sayfamıza göz atabilirsiniz.

  • TEB (Türk Ekonomi Bankası)

TEB bankası tarafından sunulan 2. El veya sıfır (0) km. taşıt kredileri için belirlenen faiz oranları %1,45’den başlıyor. Yüzde 1,45 faiz oranı ve 48 ay vadeli otomobil kredisine sahip olmak için hemen TEB kampanya sayfamıza göz atabilirsiniz.

https://www.tasitkredisi.org/tasit-kredisi-veren-bankalar/

Yapı Kredi Araç Kredisi Faiz Oranı

Yapı Kredi bankası taşıt kredilerine sahip olmak isteyenler için %1,46’dan başlayan oranlar belirlemiştir. Yüzde 1,46 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçeneklerine hemen sahip olabilirsiniz. Yapı kredi kampanyaları başlıklı sayfamıza göz atarak daha fazla bilgiye sahip olacaksınız.

tasit kredisi faiz oranlari

araç kredisi faiz oranları

  • Albaraka Türk Katılım Bankası

Albaraka Türk araç finansman oranları ise ikinci el için %1,5’den başlıyor. Sıfır “0” km. araç finansmanı talep eden müşteriler için belirlenen oran ise yüzde 1,45 olarak belirlenmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası kampanyaları hakkında bilgi vermiş olduğumuz sayfaya göz atınız.

  • Fibabanka faizleri

Fiba grup bünyesinde bankacılık faaliyetleri gösteren Fibabanka, otomobil sahibi olmak isteyenler için özel ayrıcalıklar sunuyor. Kredi hesaplama aracı üzerinden yapmış olduğumuz hesaplamaya göre; sıfır “0” km. taşıt kredisi faiz oranı %1,39 olarak karşımıza çıktı. 20.000 tl. tutarlı bir hesaplama yaptık ve yüzde 1,39 faiz oranı ile karşılaştık. Bu oran bir çok finans kuruluşuna göre gayet makul bir sınırdır.

Taşıt kredisi faiz oranları” hakkında belirtmiş olduğumuz faizler ve ücretler, internet ve resmi web sayfaları kaynak alınarak hazırlanmış veriler olmaktadır. Konu hakkında aklınıza takılan tüm soruları, alt kısımda bulunan yorum yapma kutusuna yazabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir