Sağlık Bakanlığı Sınav Sonuçları

T.C. Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Hizmet Birimleri için yapılan mülakat ve sınav sonuçları açıklandı! Sınav ve mülakat sonuçlarını sorgulama ve takvimi öğrenmek için aşağıdaki illere göre yazılmış menülere tıklayınız.

Bilindiği üzere 2018 sonlarına doğru Sağlık Bakanlığı tarafından “Merkez Taşra Teşkilatı Hizmet Birimleri” için sürekli işçi ilanı vermişti, bu ilana yoğun başvurular gerçekleştirildi. Başvurular sonrası, 15 Ocak 2019 Salı günü kura gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen kura sonrası Asil ve Yedek adaylar seçildi. Seçilen bu adayların bir çoğu mülakat için müdürlüklere çağrıldı. Çağrı yapılan ve mülakat gün ve saatinde giden kişiler için sözlü sınav düzenlendi.

saglik bakanligi isci alimi

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Mülakat ve Sınav Sonuçları Sorgulama

Bu sınav sonuçları bugün açıklanmaya başlandı. Sonuçlara ulaşmak isteyenler aşağıdaki linklere tıklayabilirler. Sonuçları il bazlı olarak yayınladık. Müdürlük sitelerine girip sonuç sorgulaması yapılmalıdır.

İstanbul Sağlık Müdürlüğü Taşra Teşkilatı Birimi sınav sonuçları sayfası! Aşağıdaki listede ikamet etmiş olduğunuz il yoksa, en alta yorum olarak oturduğunuz il ismini yazınız.

Sonuca ilişkin sınavlara giren meslekler aşağıda gösterilmiştir.

  • Bilgisayar sistem kurulum bakım ve onarım ve arıza giderme elemanı
  • Biyomedikal cihaz teknolojileri servis ve destek elemanı
  • Elektrikçi
  • Özel güvenlik görevlisi (Silahsız)
  • Klinik destek elemanları (Hastanelere)
  • Şoför (Yolcu taşıma)
  • Veri giriş kontrol işletmeni ve yardımcı klinik elemanı (Diş)

Yukarıdaki mesleklere ilişkin 5037 Sürekli İşçi alımı ilanları İŞKUR tarafından gönderilen ve talep edilen şartlara uyan başvuru sahiplerinin hepsinin yer alacağı listeler esasa alınarak, münhal kadronun 4 katı kadar asil ve yine 4 katı kadar yedek belirlenmiştir. Başvuran bu adayların tamamı, Noter huzurunda kura ile belirlenmiştir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir