Sağlık Bakanlığı Güvenlik Görevlisi

Sağlık Bakanlığı güvenlik görevlisi atama sonuçları hakkında bilgi alabileceğiniz sayfa! Atama sonuçları ve nereye verildiğine dair bilgileri buradan da öğrenebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Özel Güvenlik Görevlisi Atama Sonuçları

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak olan “Özel Güvenlik Görevlisi” atama sonuçları, bu sayfada belirtilecektir. Atamalara ilişkin bilgileri yakından takip etmek için, sosyal medya sayfalarımızı takip ediniz. Bakanlık tarafından yapılacak açıklamaları yakından takip ediyor ve bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Bakanlık tarafından daha önce açıklanan kur sonuçlarına ilişkin bilgileri almak için, bir üstteki linke tıklayınız. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer il ve bölgelere göre ayrı ayrı sonuçlar listelenmiştir. Aklınıza takılan her bir soruyu, sayfaların en altında bulunan yorum yapma kutucuğuna yazabilirsiniz.

guvenlik gorevlisi

Evrak Teslimin Tarihi Son Gün!

İstanbul atamalarının tamamlanması için evrak verme tarihi, 15 Nisan Pazartesi günü son gündür! 15 Nisan Pazartesi günü mesai bitimine kadar lütfen evraklarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılmış olarak teslim ediniz.

Kura sonuçları

Eksiksiz Belgelerle Gidin! Belgelerinizi Kontrol Edin!

Teslim adresine giderken, evrakların eksiksiz bir şekilde yanınızda olduğundan emin olunuz. Belge teslimine giderken yanınıza 1 adet fotoğraf, kimlik, diploma ve özel güvenlik görevlisi kimlik kartlarının asıllarını almayı unutmayınız. Ayrıca bu belgelerin fotokopilerini çektirerek giderseniz, sıra bekleme çilesini ortadan kaldırmış olacaksınız.

Evrakları alan memurlar, oldukça verimli ve hızlı çalışmaktadır. Memurların hızlı çalışması yeterli olmuyor çünkü evrak teslimine gidenlerin bazı eksik veya yanlış yazılmış belgeleri oluyor. Ayrıca fotokopisi eksik olanlar için içeride fotokopi makinesi mevcuttur. Mevcut olan fotokopi makinesi için sırayı uzatmak yerine, daha önceden fotokopileri tamamlayıp gidilmesi faydalı olacaktır.

Akıl Sağlığı Yerinde Raporu

Sağlık raporu üzerinde “Akıl hastalığı bulunmadığına dair ibare” olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bu ibarenin yer almadığı raporlar, memur veya memurlar tarafından kabul edilmiyor. Bakanlığın vermiş olduğu direktifler doğrultusunda hareket edildiğini lütfen unutmayınız.

Evrak teslimi için adrese gitmek isteyenler, özellikle Tramvay hattını tercih etmektedir. Adrese ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamak için Tramvay Sultanahmet durağını hedef konum olarak belirleyiniz. Sultanahmet durağında inince, Camii’nin olduğu taraf değil, daha fazla binanın olduğu tarafa yönelin.

Durağın hemen dibinde “Sağlık Bakanlığı Müzesi” gibi bir ibaresi olan bina mevcuttur. Bu binaya giriş yaparak, kapıdaki güvenlik arkadaşımıza isminizi yazdırınız. Ardından binanın arka tarafında oluşan kalabalığa karışın.

Burada sizler için bir çok araç mevcut olacaktır. Memur ve diğer özel güvenlik görevlisi arkadaşlar tarafından temin edilen bazı unsurlar vardır. Bunların bazıları şu şekildedir;

  • Fotoğraf yapıştırıcısı
  • Makas
  • Kalem
  • Kapalı zarf (Mal bildirim formu için)
  • Mal bildirim formu
  • Kadroya atanmak için başvuru formu

Bu gibi bir çok malzeme zaten mevcut. Siz yinede gitmeden evraklarınızı veya gerekli belgelerinizi tam manası ile tamamlamış olarak giderseniz, çokta beklemeden işinizi halletmiş olacaksınız.

Herkesin eksiksiz malzeme ve evrak ile gelmesi, sıranın hızlıca ilerlemesine meydan verecektir. Aklınıza takılan en ufak bir husus varsa, en alta yorum olarak yazmaktan çekinmeyiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde yanıt vermekten mutluluk duyacağız. Bakanlığın resmi WEB sayfası için bknz.

2 Comments

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir