QNB Finansbank Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank taşıt kredisine başvuru yapmak için gereken tüm bilgileri burada bulacaksınız! Başvuru noktaları ve bilinmesi gereken hususlar aşağıda verilmiştir. Yine de aklınıza takılan tüm soruları, sayfa sonunda bulunan yorum kutusuna yazabilirsiniz.

QNB Finansbank Araç Kredisi Veriyor mu?

Evet! QNB Finansbank, müşterisi olan veya olmayan bir çok kişiye anında taşıt kredisi veriyor. Başvuru şartlarını yerine getiren herkes, bu hizmetten hemen faydalanabiliyor.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak için aşağıda belirtilen QNB Finansbank başvuru noktalarını kullanabilirsiniz.

 • QNB Finansbank’ın en yakın yerel şubesi,
 • Mobil uygulaması,
 • Telefon bankacılığı veya müşteri hizmetleri telefon numarası,
 • İnternet bankacılığı veya resmi web sayfası (altta adres verilmiştir).
 • ATM (bankamatik) cihazları,

Yukarıda vermiş olduğumuz başvuru noktaları ve banka tarafından sunulan diğer noktalar üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz.

qnb finansbank arac kredisi

Araç finansmanı

Başvuru Yapmanın Şartları Nelerdir?

QNB Finansbank araç kredisi başvuru şartları ve koşulları çokta ağır görünmüyor. Bu noktaların bir çoğuna, sadece T.C. kimlik numarası olan nüfus cüzdanı ile başvurabilirsiniz. Özellikle T.C. kimlik numarası ve sahibi olduğunuz cep telefonu numarası yeterli olacaktır. Dikkat! Bu belgeler, sadece ilk başvuru için gerekli olacaktır. Banka ikinci veya tam onay için farklı bilgi ve belgeler talep edebilir. Dilerseniz sonradan talep edilebilecek bilgi ve belgeleri “QNB Finansbank başvuru şartları” başlıklı yazıdan alabilirsiniz.

Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bu hizmet için “başvuru formu” doldurmadan hemen önce “Findeks kredi notu öğrenme veya sorgulama” işlemi yapmanız faydalı olabilir. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafından belirlenen bu skor, “ne kadar kredi alabilirim?” sorusuna cevap olabilir. Banka skoru, banka ve finans kuruluşları tarafından referans belgesi olarak kabul edilir. Notlu risk raporu almak, bankalar da bulunan ve kullanıma hazır “kredi limiti” durumunu gösterir. Bu nedenle oldukça faydalı ve bilgi sağlayıcı bir belge olmaktadır. Dilerseniz “banka skoru” öğrenme başlıklı sayfayı ziyaret ederek, puan tablosu hakkında geniş bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayıp, KKB hakkında bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Araç Finansmanı

Bu hizmete başvuru yapmak için yukarıda verilen bilgileri kullanabilirsiniz. Ayrıca en yakın yerel şubeye gidebilir veya müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Verilen bilgiler, bankanın resmi yayım sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Güncel bilgi ve belgeler, başvuru sırasında karşınıza çıkacaktır. Aklınıza takılan tüm soruları, hemen alt kısımda bulunan yere yazabilirsiniz.

En Kolay ve Hızlı Başvurma Yöntemi

En hızlı yöntemler; İnternet şubesi, (bknz.) mobil uygulaması ve müşteri hizmetleri olacaktır. Ayrıca şubelerden herhangi biri veya yine herhangi bir bankamatik cihazına yakınsanız, bu noktalar üzerinden de kolayca form doldurabilirsiniz.

QNB Finansbank taşıt kredisi hizmeti ile aşağıda vermiş olduğumuz “motorlu taşıtlar” alınabilir.

 • 2. El ve sıfır km. araçlar,
 • Motosiklet,
 • Otomobil,
 • Kamyonet,
 • Minibüs,
 • Dolmuş,
 • Otobüs,
 • Kamyon,
 • TIR…

Yukarıda belirtmiş olduğumuz motorlu araç sınıfları hakkında son kararı “QNB Finansbank” vermektedir. Bu araç sınıflarına hizmet sunmama hakkına sahiptir. Ayrıca traktör, vb. diğer araç sınıflarına, finansman sunma hakkı bulunur.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir