QNB Finansbank IBAN Sorgulama

QNB Finansbank müşterileri, 1 dakikada IBAN numarası öğrenebiliyor! IBAN numarasını öğrenmek için, direkt olarak “IBAN Sorgulama” menüsünü kullanabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda belirtilen farklı yöntemleri deneyerek, ortalama 1 dakika içerisinde IBAN ve hesap numarasını öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir?

QNB Finansbank müşterilerinin, hesap numaralarına ait IBAN numaralarını öğrenmek için hizmet alabileceği bazı yöntemler aşağıda belirtilmiştir.

QNB Finansbank Çağrı Merkezinden Öğrenebilirsiniz

QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, “IBAN numaramı öğrenmek istiyorum.” gibi bir cümle kurmanız yeterli olacaktır. Bankanın çağrı merkezi telefon numaralarını öğrenmek için, alt satıra göz atınız.

QNB Çağrı merkezi telefonu

Finansbank Cep Şubesi (Mobil Uygulaması)

Banka tarafından, müşterilerinin kullanımına sunulan mobil uygulaması, bir çok yeniliğe imza atmıştır. Bu uygulamayı kullanarak, anında “IBAN no sorgulama işlemi” yapabilirsiniz. İşlemi tamamlamak için atılması gereken adımlar şu şekildedir;

 • QNB Finansbank mobil uygulaması” girişi yapınız.
 • Ana ekranda beliren “Vadesiz Hesaplarım” menüsüne giriniz.
 • IBAN numarasını öğrenmek istediğiniz “Hesabı” seçiniz.

Aslında herhangi bir hesabı seçmenize bile gerek yok! QNB Finansbank mobil uygulaması, müşterilerine bu kolaylığı sağlamıştır. Hesaplarım menüsüne giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkacak hesap bilgileri şu şekildedir;

 • Hesap adı.
 • IBAN numarası.
 • Borç/bakiye tutarı.
 • Kullanılabilir bakiye miktarı.

QNB Finansbank İnternet Şubesinden IBAN Sorgulama

Bankanın resmi İnternet şubesine giriş yaparak, hesaba ait bilgileri öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz zaman www.qnbfinansbank.com adresine giriş yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet alınması için tasarlanmıştır. İnternet bankacılığı üzerinden, hesaplar ve bankalar arası havale veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yapmak çok kolay!

qnb finansbank iban ogrenme

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra “Hesaplarım” menüsüne giriş yapınız. Bu menüye girdikten sonra, IBAN no öğrenmek istediğiniz hesabı seçiniz. Hesabı belirledikten sonra karşınıza tüm bilgiler çıkacaktır. Herhangi bir yerde takılırsanız, bu sayfaya dönüş yaparak, bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasından da destek alabilirsiniz.

Finansbank Farklı IBAN Sorgulama Yöntemleri

Yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemlerin yanı sıra, herhangi bir Finansbank şubesi veya ATM (Bankamatik) cihazı üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. En yakın şubesini ziyaret ederek, “Hesabımın IBAN numarasını sorgulamak istiyorum.” demeniz yeterli olacaktır. Bankada görevli müşteri danışmanları, bu konuda size detaylı bilgi temini sunacaktır.

Sorgulama ve Öğrenme Yöntemleri Hakkında Sorular!

IBAN numaramı SMS ile öğrenebilir miyim?

 • Şu an için cep telefonundan mesaj atarak, iban numarasının nasıl öğrenileceği hakkında bilgimiz yoktur. Banka tarafından bu bilgi bizlere ulaştırılırsa, sizinle buradan paylaşacağız.

Herhangi bir Finansbank şubesinden sorgulama yapabilir miyim?

 • Evet! QNB Finansbank vadeli veya vadesiz hesap sahipleri, herhangi bir QNB Finansbank şubesini ziyaret ederek, IBAN numaralarını öğrenebilirler.

Herhangi bir Finansbank ATM’sinden öğrenebiliyor muyum?

 • Evet! Herhangi bir Finansbank bankamatiğini ziyaret ederek, hesabına tanımlanan IBAN numarasını öğrenebilirsin.

Cep veya ev telefonumdan, sorgulama yapabilir miyim?

 • Evet! Adınıza kayıtlı telefon numarasını kullanarak, hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Bu işlemi yaparken, bazı güvenlik soruları sorulabilir. Güvenliğiniz için bu soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde yanıtlamanız istenebilir.

Aklınıza takılan herhangi bir soru kaldı mı? “QNB Finansbank IBAN numarasını öğrenmek için yapılması gerekenler” hakkında bilgi verdik. Bu konu hakkında hala merak ettiğiniz herhangi bir husus varsa, lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Sormuş olduğunuz tüm sorulara, en kısa süre içerisinde yanıt verilmeye çalışılır.

6 Comments

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir