Kefilsiz Bayram Kredisi

Ramazan bayramında nakit paraya ihtiyaç duyanlar için en düşük faizli bayram kredileri hazırlandı. Ramazan bayramında kefilsiz ve düşük faizli kredi veren bankalar ve finans kuruluşları bu sayfada belirtilmiştir.

Kefil veya ipotek şartı nedir?

Bir çok banka ve finans kuruluşu tarafından, borcunu öderken sorun yaşayacağına inanılan kişilerden talep edilebilir. Bu talepler, borcun ödenememesi gibi bir durum oluşursa, kefilden talep edilir veya ipotek konulan taşınmaz satışa çıkarılır. Bu tip sorunları yaşamak istemiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz kuruluşlara başvuru yapabilirsiniz.

bayram kredisi veren bankalar
bayram kredisi veren bankalar

Bayram Kredisini Kefilsiz Veren Banka 2019

 • Garanti bankası

Garanti bankası bir çok müşterisine kefilsiz, şartsız bayram kredisi veriyor. Hemen başvuru nasıl yapılır sayfasına göz atabilirsiniz.

 • Akbank

Akbank tarafından her yıl düzenli olarak sunulan “bayram kredisi kampanyaları” üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Banka bir çok kişi için kefil talebinde bulunmuyor. Dilerseniz hemen en yakın banka şubesi, internet şubesi, mobil uygulaması veya diğer başvuru noktaları üzerinden başvurabilirsiniz.

 • Fibabanka

Fiba grup bünyesinde faaliyet yürüten “Fibabanka”, bir çok kez kampanyalı banka kredileri sunar. Bu kampanyalara göz atarak, kendinize en uygun “kredi kampanyası” üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

 • QNB Finansbank

QNB adının gelmesi ile daha da güçlenen “QNB Finansbank”, her yıl bayrama özel kredi fırsatları sunuyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için hemen başvuru sayfasına göz atabilirsiniz.

 • Kuveyt Türk

İslami bankacılık hizmetlerine, Türkiye sınırları içerisinde sürdürmeye çalışan bir banka’dır. Kuveyt Türk üzerinden kampanyalı olarak kredilere başvuru yapabilirsiniz. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi başvuru yapma içerikli yazımıza göz atabilirsiniz.

 • Albaraka Türk Katılım Bankası

Bir “Katılım Bankası” olan Kuveyt Türk, müşterilerine özel avantajlar sunan bir banka’dır. Dilerseniz hemen bu banka tarafından sunulmuş olan kampanyalara göz atabilirsiniz. Müşterileri için “ihtiyaca özel krediler” sunabilen bir banka özelliğini taşımaktadır.

Bayrama Özel Kredi Kampanyası

 • Denizbank

Denizbank, bir çok kişinin yakından takip etmiş olduğu bir banka’dır. Bayrama özel fırsatlar sunması ile bilinen Denizbank, sizleri şubelerinde ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Şubelere gidip “başvuru formu” doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sadece T.C. kimlik numarası bulunan bir nüfus cüzdanı, ilk başvuru için yeterli olacaktır.

 • Ziraat Bankası

Temeli en sağlam bankalardan biri olarak biliyoruz. Banka tarafından sunulan cazip avantajlara dilerseniz hemen göz atın! Ziraat bankası, oldukça kaliteli ve bir o kadar da halkın menfaatine yönelik çalışmalar yapan bir banka’dır.

 • TEB (Türk Ekonomi Bankası)

TEB bankası ise oldukça avantajlı kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Dilerseniz hemen en yakın TEB şubesini ziyaret ederek, kampanyalar hakkında, dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi web sayfası üzerinden de bilgi alabileceğinizi unutmayın!

 • Yapı Kredi Bankası

Bir çok kişi tarafından tercih edilen ve kampanyaları ile dikkatleri üzerinde toplayan bir banka’dır. Yapı kredi tarafından sunulan cazip fırsatlara hemen göz atmanız, sizin adınıza faydalı olabilir.

 • Türkiye iş bankası

Türkiye iş bankası, her sene “bayram kredisi veren banka” olan bir banka olarak karşımıza çıkıyor. Banka tarafından düzenlenen kampanyalara göz atacak olursak, oldukça cazip fırsatları elinizde tutabilirsiniz.

Kredi notum kaç olmalı?

Kefilsiz Bayram Kredisi Alabilir miyim?

kefilsiz kredi
kefilsiz kredi

Evet! Bir çok banka ve finans kuruluşu kefilsiz, şartsız bayram kredisi veriyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar, kefil şartı aramıyorlar. Bazı müşteriler için yapılan “KKB skoru sorgulama” işleminin sonunda, bazen kefil veya ipotek şartı aranabiliyor. Yani kefil veya ipotek şartını getirmek, başvuru yapacağınız bankanın getirebileceği şartlar arasında olmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar dahil, bir çok banka ve finans kuruluşu üzerinden yapmış olduğunuz başvurular için kefil veya ipotek şartı aranabilir.

Kredi notunu sorgula ve öğren

Kefilsiz kredi nasıl çekilir?

Banka ve finans kuruluşları üzerinden “kefilsiz bayram kredisi” çekmek için kkb skoru sorgulaması yapabilirsiniz. Şayet kredi risk raporu durumunuz uygunsa, bir çok banka zaten kefil talep etmeyecektir. Şayet gelir belgesi, banka skoru ve diğer gelir kaynakları yerindeyse, hemen bir bankanın müşteri hizmetleri üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir