ING Kredi Kartı Limiti

ING bankasına kredi kartı limitini artırmak için hemen başvuru yapabilirsiniz! Ayrıca “Düzenli Limit Artış” talebine başvurarak, limitin düzenli olarak artırılmasını sağlamış olursun.

ING Bank Bonus Kredi Kartının Limitini Artırma Başvurusu

ING Bonus kredi kartı limitini artırmak için, aşağıdaki herhangi bir yöntemi kullanabilirsiniz. Yöntemlerden sadece birini seçip, başvuru yapmanız uygun olacaktır. Farklı bir kaç yöntem denemek, ek bir avantaj sağlamayacaktır.

ing kredi karti limitini artirma

İnternet’ten Limit Artırımı ING Bankası

ING İnternet şubesine giriş yaparak, çok kolay ve hızlı bir şekilde limitinizi artırabilirsiniz. İnternet bankacılığı adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Kredi Kartlarım” menüsüne giriş yapınız.
  • Limiti Artırılacak Kartı” seçiniz.

Kartın limitini belirlerken, lütfen gelirinize paralel para miktarları belirleyiniz. Hesap kesim tarihine kadar yapacağınız harcama miktarı, gelirinizle orantılı olmalıdır.

ING Bank Bonus Kart Limitlerini Artırma

Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefonundan Artırma

ING bank müşteri hizmetlerini arayıp, “Kredi kartı limitimi artırmak istiyorum.” şeklinde bir hitapta bulunabilirsiniz. Müşteri danışmanları tarafından, detaylı ve bilgilendirici yanıtlar alacaksınız. Müşteri danışmanına bağlanmak için, lütfen “Kredi Kartları” menüsünü seçiniz. Ayrıca müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra, güvenlik amaçlı bir kaç soru sorulabilir. Sorulacak bu sorular, tamamen kartın sahibinin siz olduğunu teyit etme amaçlı olmaktadır. Ayrıca danışmanlarla yapacağınız görüşmelerin, kayıt altında olduğunu lütfen unutmayınız.

Güncel Durumunu Sorgula

ING Şubelerinden Kart Limitini Arttırabilir miyim?

Evet! Herhangi bir ING bank şubesini ziyaret ederek, kredi kartının limitini artırmak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Bu beyanınız sonrası, müşteri danışmanları tarafından işleme alınacak bazı uygulamalar olacaktır. Bu işlem ortalama 5 ile 10 dakikalık bir zaman alacaktır.

ING Mobil Uygulaması Üzerinden Kart Limitimi Yükseltebilir miyim?

Evet! Hemen cep telefonunuza “ING Mobil Uygulamasını indirin”, çok hızlı ve kolay bir şekilde limitinizi yükseltin! Mobil uygulama üzerinden giriş yaptıktan sonra, “Kartlarım” menüsünü takip ediniz. Ardından limitini yükseltmek istediğiniz kartınızı seçerek, artırma işlemi yapabilirsiniz.

Findeks nasıl öğrenilir?

Kartlarınızın limitlerini artırmadan önce, kredi notu öğrenme bilgilerine göz atmak ister misiniz? Findeks kredi notunu öğrenmek, yükseltme veya düşürme gibi bilgiler için faydalı olacaktır.

Bankanın resmi İnternet şubesi üzerinden, bir çok bilgi alabilirsiniz. Ayrıca telefondan destek alarak, kredi kartlarınızın limitini anında artırabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayıp, ING bank İnternet adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan renkli yazıya tıklayıp, kart limitlerinin nasıl artırıldığı hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir