ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları

ING bank bayram kredisi faiz oranları ve başvuru seçenekleri için doğru adrestesiniz! ING bankası tarafından düzenli olarak yapılan “bayram kredisi kampanyası” için belirlenen faiz oranları ve vade seçenekleri aşağıda belirtilmiştir. Vermiş olduğumuz bilgiler dışında aklınıza takılan herhangi bir soru olursa, lütfen sayfa sonunda bulunan yorum kutusuna yazınız. Sorulara kısa süre içerisinde yanıt verilecektir.

ING Bankası Bayram Kredisi

ING bank tarafından sunulan bayram kredisi fırsatı için henüz geç kalmadınız! Üstelik 3 ay ertelemeli olarak ödeme yapmaya başlarsınız. Dilerseniz belirtmiş olduğumuz faiz oranları ve vade seçeneklerini kabul ederek, hemen krediye başvuru yapabilirsiniz. Peki faiz oranları ve avantajlı seçenekler nelerdir?

ing bayram kredisi sartlari

şartlar ve koşullar

3 Ay Sonra Ödeme Yapmaya Başlarsınız!

ING bank bayram kredisine başvuru yaparak onay almanız gerekmektedir. Krediye onay verilmesi halinde, 3 ay sonra ödeme yapmaya başlarsınız. Üç ay sonra ödeme avantajından herkes yararlanabilir!

En Fazla Yüz (100) Bin Lira Limit

ING bankası tarafından verilen bu kampanya için belirlenen üst limit ise 100.000 TL olarak belirlenmiştir. 100 Bin liraya kadar, dilediğiniz miktar için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce mutlaka Findeks kredi notunu sorgulamanız gerekebilir. Findeks kredi notu, onay verilen para miktarı ve faiz oranı için belirleyici olabilir.

Kaç Ay Vadeli Alabilirim?

Bu kampanyaya başvuru yapanlar için alt taksit sayısı üç (3) olurken, üst vade süresi ise 48 ay olmaktadır. Yani 3 aydan, 48 aya kadar vadeli seçeneklerden yararlanabilirsiniz. 3, 9, 12, 24, 36 ve 48 ay vadeli seçenekler, banka müşterileri tarafından oldukça fazla tercih edilebiliyor.

ING Bank Bayram Kredisi Şartları Nelerdir?

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Findeks puanı, bu kampanya için oldukça belirleyici bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. KKB skoru yüksek olanlar için faiz oranları, oldukça düşük ve etkili bir seçenek haline geliyor. Dilerseniz öncelikle koşullara göz atalım, ardından faiz oranlarına bakalım.

Şartlar ve Koşullar Nelerdir?

  • Para miktarının taksit süresi minimum 3 ay, maksimum 48 ay vadeli olarak alınabiliyor.
  • Para miktarının %0,5 kadarı, “dosya masrafı” olarak karşımıza çıkıyor.
  • Failer, “Findeks kredi notu” belgesine göre farklılık gösteriyor. Örnek vermek gerekirse; KKB puanı 1.850 olan biri için faiz oranı %1,49 oluyor.

Dilerseniz hemen faiz oranlarına geçelim ve konuyu bitirelim. Faizlere bakmadan önce KKB skorunu sorgulamak için buraya göz atmanızı öneririz. Nitekim skorunuzu bilerek bankacılık hizmetleri almanız, sizin için daha yararlı bir hale gelebilir.

faiz oranlari

faiz oranları

Faiz Oranları ve Puan Tablosu

  1. 1.850 ve daha fazla puana sahip olanların faiz oranı %1,49 olarak gösteriliyor.
  2. 1.800 ve 1.849 arası Findeks puanı bulunanlar için faiz oranı %1,59 olarak gösterilmiştir.
  3. Findeks puanı 1.750 ya da 1.799 olan vatandaş için ise faiz oranı yüzde 1,69 olarak belirtilmiştir.
  4. 1.700 veya 1.749 gibi bir skora sahip olan vatandaş için ise faiz %1,69 olarak karşımıza çıkıyor.
  5. Findeks kredi skoru 1.600 ve 1.699 olanlara belirlenen faiz oranları ise %1,74 olarak belirlenmiş durumdadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlar, koşullar, başvuru seçenekleri ve faiz oranları, “ing bankası resmi internet adresi” kaynak alınarak belirtilmiştir. Dilerseniz tüm şartlar ve koşulları öğrenmek için yayın sayfasına bakabilirsiniz. Bu sayfayı ziyaret etmek için bknz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir