HSBC Taşıt Kredisi Faizi

HSBC Taşıt kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri için hemen “taşıt kredisine başvuru” yöntemini kullanabilirsiniz! Detaylı “faiz oranları ve vade (taksit) seçenekleri” aşağıda gösterilmiştir.

hsbc araba kredisi

HSBC Araç Kredi Faizleri Yüzde Kaç?

HSBC üzerinden araç kredisi almak isteyenler için belirlenen faizler ve vadeli taksit oranları şu şekilde;

  • Taşıt kredisi faizi: %2.00 (HSBC üzerinden kasko yaparlar için aşağıdaki faiz oranları geçerlidir.)
  • Kredi tahsis ücreti, azami komisyon oranı: %0,05 (azami tutar 100.00 TL.)

20.000 TL, 30.000 TL veya daha farklı “taşıt kredisi faizlerini hesaplamak” için “hesaplama” sayfasına tıklayınız. Tıklamış olduğunuz sayfa üzerinden; aylık ve yıllık faiz oranları, kredi tahsis ücreti, toplam ödeme ve aylık ödeme tutarları hakkında bilgi alabilirsiniz.

hsbc araba kampanyasi

HSBC Kasko Yapana Özel Faiz Oranı

Yukarıda göstermiş olduğumuz oranların yanı sıra, “araç kasko işlemlerini HSBC aracılığıyla yapanlar” %0.05 daha düşük oranlarla kredi çekebiliyor. Bu nedenle araba için kasko işlemleri yaparken, bu konuyu bir çok kişi ele alabilir. Yüzde sıfır nokta beş daha düşük faizle kredi çekme düşüncesi, oldukça cazip görünüyor.

hsbc arac kredisi

Şartlar ve koşullar hakkında bilgi al

Bu hizmete dair şartlar ve koşulları incelemek için burayı inceleyiniz. Gerekli şartları, koşulları ve belgeleri yerine getiren ve banka tarafından “kredi onayı” verilen kişiler, hemen hizmet kullanımına başlayabilir.

hsbc arac finansmani

Banka tarafından sunulan bu hizmete hemen başvuru yapmak için HSBC kredi başvurusu tıklayabilir. Başvuruya onay aldıktan hemen sonra verilen para miktarı için şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

HSBC Risk Raporu Önemli Faktör

Banka tarafından sunulan hizmetlere başvururken, “Findeks kredi notu” önemli bir husus olacaktır. Banka skoru yüksek olan biri kişi için tüm bu işlemler daha basit ve ekonomik olabiliyor. Yine banka skoru düşük olan kişiler için bazı banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan hizmet gereksinimleri, farklılık gösterebiliyor.

hsbc otomobil kredisi

Hizmet ödemelerini mutlaka ama mutlaka zamanında yapılmalıdır. Yeni bir otomobil almak için çekilen kredinin taksitleri, mutlaka zamanında ödenmesi gerekiyor. Zaman kavramına dikkat etmeyip, ödemelerini geç yapanlar için ileride hizmet almak zorlaşacaktır. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafından tutulan puanlama sistemi üzerinden, bankalar ve finans kuruluşları, son 5 yıl içerisinde yapılan gecikmeli ödemeleri görüyor. Dilerseniz “banka skoru” başlıklı sayfaya göz atarak, bu konuyu derinlemesine inceleyebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Tüm bu bilgileri banka üzerinden almak ve hemen başvuru yapmak için bakınız. Resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra “başvuru yap” kutucukları, gerekli yönergeleri tamamlamak için yeterli olacaktır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir