HSBC Çağrı Merkezi Telefonu

HSBC çağrı merkezi telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri aşağıda gösterilmiştir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz müşteri hizmetleri telefon numaraları ile müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Ek olarak sormak istediğiniz her türlü ulaşım, iletişim ve adres bilgileri ile alakalı soruları, sayfa sonunda bulunan kutucuğa yazmanız yeterli olacaktır.

hsbc musteri hizmetleri
müşteri hizmetleri

HSBC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

HSBC bankası çağrı merkezi telefon numaraları şu şekildedir;

 • Bireysel telefon bankacılığı: 0 (850) 211 01 11
 • Kurumsal telefon numarası: 0 (850) 211 04 24

HSBC Genel Müdürlük İletişim ve Ulaşım Bilgileri

 • Genel müdürlük telefon numarası: 0 (212) 376 40 00
 • Faks: 0 (212) 267 47 94
 • HSBC genel müdürlük adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 Şişli/İstanbul
 • Posta kodu: 34394

HSBC Holdincs PLC; 1865 yılında Hong Kong’da kurulmuştur. Genel merkezi aslında Londra, İngiltere (Birleşik Krallık) olarak bilinmektedir. Bankanın iletişim ve ulaşım bilgileri, yukarıda belirtildiği şekilde gösterilmektedir. Türkiye merkezli resmi internet sitesine ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Oldukça yüksek bir şube ağına sahip olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra, bir çok ilde faaliyet gösteren şubelere sahiptir. Bunların yanı sıra, bir çok ATM (Bankamatik) cihazına sahiptir. Özellikle İstanbul’un neredeyse her ilçesinde bir veya daha fazla ATM cihazı bulunmaktadır.

Bankanın taşıt kredisi şartları

HSBC banka şubeleri veya ATM cihazlarının iletişim veya ulaşım bilgilerini öğrenmek istiyorsanız, lütfen aşağıda il ve ilçe bilgilerini yazınız. Yorum kısmına yazmış olduğunuz il ve ilçeye göre sizlere en kısa süre içerisinde; telefon, adres ve diğer iletişim ve ulaşım bilgileri iletilecektir. Lütfen soruların içerisine, özel iletişim veya kimlik bilgilerini girmeyiniz. Sadece adresini ve ulaşım bilgilerini öğrenmek istediğiniz il ve ilçe bilgilerini yazmanız yeterli olacaktır.

Örnek HSBC şube veya bankamatik adresi sorgulama: “HSBC bankasının; İstanbul, Beylikdüzü şubesi veya bankamatiği nerede?

HSBC Bankacılık Hizmetleri

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bu bilgilere ek olarak, bankanın sunmuş olduğu bazı hizmetler şu şekildedir;

 • Bireysel ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi hizmetleri.
 • Bankamatik ve kredi kartı hizmetleri.
 • Para transferi (havale ve EFT) hizmetleri.
 • Yatırım ve vadeli/vadesiz hizmetler.
 • Banka, maaş, vb. hesap açma/kapatma hizmetleri.

Yukarıda belirtilen ve diğer bir çok bankacılık hizmetlerini “HSBC” üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, bu gibi bilgilere daha hızlı ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Facebook, Instagram, Twitter, vb. diğer sosyal medya hesaplarımıza, sayfa başından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir