HSBC Araç Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

HSBC taşıt kredisi başvuru yapmak için gerekli bilgiler bu sayfada belirtilmiştir! Konuyla alakalı aklınıza takılacak her türlü soruyu, en altta bulunan yorum kutusundan sorabilirsiniz.

HSBC Taşıt Kredisine Nereden Başvuru Yapabilirim?

HSBC bankası, gerekli şartları yerine getiren tüm müşterilere “taşıt kredisi” veriyor! Aşağıda verilen “başvuru yöntemleri” üzerinden, hemen başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Belirtilen yöntemlerden dilediğinizi kullanma şansına sahip olduğunuzu unutmayınız!

hsbc tasit kredisine basvuru
 • HSBC şubelerinden başvuru

En yakın HSBC banka şubesine giderek, “araç kredisi için başvuru yapmak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Bu söyleminiz sonrası, hemen size bir “başvuru formu” verilecektir. Başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca giderken yanınızda T.C. kimlik numarası bulunan kimlik belgesi götürmeyi unutmayınız.

 • İnternet şubesinden başvuru yapma

HSBC resmi internet sitesi üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanın resmi internet sayfasına ulaşmak için buraya göz atabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden de anında hizmet alabileceğinizi unutmayınız. İnternet bankacılığı şifresi ile giriş yaptıktan hemen sonra “krediler” menüsü üzerinden gerekli adımları takip edebilirsiniz.

 • Mobil uygulaması üzerinden başvurmak

HSBC mobil uygulamasını kullanarak da başvuruyu tamamlama şansına sahipsiniz. Dilerseniz hemen adınıza kayıtlı cep telefonunuza “hsbc mobil uygulamasını indirin”. Mobil uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız. Uygulamayı indirdikten hemen sonra gerekli adımları takip ederek, ortalama 1 dakika içerisinde işlem yapabilirsiniz.

 • ATM (Bankamatik) cihazları üzerinden başvurular

En yakın HSBC bankamatik cihazına giderek, “krediler” menüsünü takip ediniz. Bu işlemi tamamlarken, adınıza kayıtlı bir cep telefonu ve T.C. kimlik numarası gerekli olacaktır. Bu nedenle bu iki bilgi ve belgeye sahip olduğunuza, ayrıca yanınızda olduğuna emin olunuz.

 • Müşteri hizmetleri (çağrı merkezi) telefon numarası

Hemen bankanın çağrı merkezi üzerinden, tüm bu konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Ayrıca müşteri danışmanına bağlanırken, lütfen “taşıt kredisi” adımlarını takip ediniz. Bu şekilde zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız.

HSBC Taşıt Kredisi Hakkında Bilgiler

HSBC taşıt kredisine başvuru yapmadan önce dilerseniz tüm şartları ve koşulları inceleme şansı bulacağınız bu sayfaya göz atınız. Göz atacağınız sayfa üzerinden verilen bazı bilgiler ise şu şekildedir;

 1. Başvuru şartları,
 2. Gerekli belgeler,
 3. Kefil ve ipotek durumu,
 4. Faizlere ilişkin bazı bilgiler,
 5. Vade oranlarına ilişkin bazı bilgiler,
 6. Başvuru için gerekli bazı koşul ve durumlar…

Hangi marka ve model araçları alabilirim?

Gerekli şartları ve koşulları yerine getiren banka müşterileri, aşağıda belirtmiş olduğumuz arabalara sahip olabilir;

 1. Otomobil,
 2. motosiklet,
 3. kamyonet,
 4. kamyon,
 5. TIR,
 6. iş makinesi…

Yine de aklınıza takılan herhangi bir husus olursa, lütfen alt kısımdan bizlere yorum yazarak sormayı unutmayınız. Yorumlarınıza değerli takipçilerimiz ve uzman kadromuz tarafından en kısa süre içerisinde yanıt verilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca bankanın resmi adresine ulaşmak için bknz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz başvuru yöntemleri, şartları ve diğer bilgiler değişiklik gösterebilir. Tüm bu bilgileri güncel olarak öğrenmek istiyorsanız, şube veya diğer iletişim adreslerine göz atabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir