Halk Bankası Müşteri

Halk bankası müşteri numarası öğrenme ve sorgulama işlemi yapmak için tüm bilgiler bu sayfada verilmiştir. Dilerseniz “Halkbank” kutucukları üzerinden, bankaya anında ulaşabilir veya aşağıda verilen bilgileri sırasıyla uygulayabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Numarası Nedir?

Müşteri numarası: Bir çok bankacılık işlemini yapmak için kullanılır. Banka ve finans kuruluşları tarafından, her bir müşteriye özel olarak tahsis edilen rakamlardan oluşur. Bu rakamlar bankacılık hizmet noktalarına giriş yapmak veya herhangi bir işlemi tamamlamak için kullanılır. Özellikle; İnternet şubesi, mobil uygulama ve ATM (Bankamatik) işlemleri sırasında gerekebilir. Ek olarak; herhangi bir hizmet başvurusu yapıldığı sırada gerekli olabilecek rakamlardır.

musteri numarasi sorgulama

Halk bankası Müşteri Numarasını Öğrenme ve Sorgulama

Halk bankası müşteri hizmetleri

Müşteri numarasını öğrenmek veya sorgulamak için aşağıda vermiş olduğumuz sorgulama yöntemlerinden, herhangi birini kullanabilirsiniz.

Dikkat! Müşteri numarası, bir çok bankacılık işlemi için gerekli olabilmektedir. Size özel tahsis edilen bu rakamları, üçüncü kişilerle paylaşmayınız.

 • Halkbank çağrı merkezi üzerinden öğrenme

Halk bankası çağrı merkezine bağlanıp “müşteri numaramı öğrenmek istiyorum” diye hitap etmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri telefon numarası ucunda bulunan müşteri danışmanı, size bir kaç güvenlik sorusu soracaktır. Bu güvenlik soruları, banka hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı sorulacaktır. Güvenlik sorularına, eksiksiz ve doğru yanıt vermeniz faydalı olacaktır. Güvenlik sorularını doğru yanıtlayan banka müşterisine, müşteri no bilgileri anında veriliyor.

musteri no

En Kolay Yöntem Kartın Üzerinde Yazıyor

 • Müşteri numarası, Halkbank Bank24 kartının neresinde yazar?

En hızlı ve kolay bir şekilde müşteri numarasını öğrenme yöntemi, “bank24 bankamatik kartı” üzerinden olacaktır. Banka tarafından adınıza hazırlanmış bir bankamatik kartınız varsa, merakınız daha kolay çözüme kavuşur! Bank24, bankamatik kartının hemen sol alt köşesinde “müşteri no” yazan kısımda belirtilen rakamlar işinize yarayacaktır.

 • İnternet bankacılığı sayfasından sorgulama

Halk bankası İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra “hesaplar” menüsüne giriş yapınız. Hesaplar menüsü üzerinden bir bu rakamlara ulaşabileceğiniz gibi bir çok bilgiye de ulaşabilirsiniz. Özellikle “hesap numarası öğrenmek” isteyen banka müşterileri, “hesap numarası nasıl öğrenilir?” başlıklı yazımıza göz atabilirler. Hesap numaralarına en kısa süre içerisinde kavuşmak için gerekli tüm bilgiler, belirtmiş olduğumuz sayfa üzerinden verilmiştir.

 • Mobil uygulama üzerinden öğrenme

Halkbank mobil şubesine giriş yaptıktan sonra bu numaralara anında ulaşabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde bir çok bilgi ve belgeye ulaşmanız çok kolay! Dilerseniz hemen cep telefonunuz üzerinden mobil uygulamayı açın ve hesaplar menüsüne göz atın. Ayrıca banka bilgilerinin bir çoğunu, belirtmiş olduğumuz bu maddeler üzerinden öğrenebilirsiniz.

 • ATM (Bankamatik) cihazından öğrenme

Hemen size en yakın ATM cihazına giderek, müşteri numarasını öğrenebilirsiniz. Yalnız bankamatik cihazlarına giderken, yanınıza kredi veya banka kartınızı almayı unutmayınız.

Bu sayfanın Halk bankası müşteri numarası öğrenme ve sorgulama işlemi hakkında yeterince bilgi verdiğini düşünüyorsanız, lütfen alta yorum bırakınız. Bir çok takipçimiz tarafından dikkate alınan yorum kısmı, sizin görüşleriniz doğrultusunda değerlendirilmektedir. Ayrıca bankanın resmi WEB sayfasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

6 Comments

 1. Yüksel Ünal

  29 Ağustos 2018 at 18:03

  Ben yüksel ünal konya ereğli sanayi sts halk bank şüphede 1991 yıl hesap bulabilirmişim teşekkür

  • admin

   27 Ekim 2018 at 01:42

   Merhana Yüksel bey. Halkbank müşteri numarası ile alakalı sorunu anlayamadık. Lütfen kelime ve cümleleri net bir şekilde ifade eder misiniz? Halk bankasının şubelerine göre, müşteri no rakamları değişmez.

 2. Yıldırım Fatih Yüzbaş

  1 Aralık 2019 at 23:50

  Müşteri numarami hatırlamıyorum, bankamatik veya kredi kartım yok. Internet şubesini kullanmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 3. yusuf

  31 Mart 2020 at 21:47

  ben eski müşteriyim ve müşteri numaramı bilmiyorum

  • Kredi Danışmanı

   14 Nisan 2020 at 21:23

   Yusuf bey merhabalar. Müşteri numaranızı öğrenmek için göz atabileceğiniz en kısa yöntem, Halkbank Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz olacaktır. Ayrıca bankanın internet şubesine de göz atabilirsiniz.

 4. hilal karagöz

  13 Nisan 2020 at 01:29

  müşteri numaramı bilmiyorum. Kredi yada banka kartım yok. Hesabıma kredi çektiğim para yüklendi ama ben mobil bankacılık şifresi alamıyorum teli açan yok. Ne yapabilirim

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir