Hakkımızda

www.tasitkredisi.org olarak takipçilerimiz için faydalı ve aşağıda başlıklarını belirtmiş olduğumuz haberleri sunuyoruz. Sayfamız da bulunan içerikler, tamamı ile bilgi paylaşımı amacıyla paylaşılmıştır. Herhangi bir finans kuruluşu ile anlaşmamız yoktur! Finans kuruluşları tarafından sunulan hizmetlerin, detaylı bilgilendirme paylaşımları bulunmaktadır. Bizimle bağlantı kurmak için iletişim sayfasına bakınız.

Dikkat! Önemli Uyarılar

Aşağıdaki bilgileri lütfen dikkatle okuyunuz! tasitkredisi.org üzerinden verilen bilgiler;

 • Ticari bir amaç taşımaz.
 • Finans şirketlerinin vermiş olduğu hizmetler hakkında bilgi içerir.
 • Finans şirketleri ile herhangi bir bağı bulunmaz.
 • Finans şirketlerinin talebi doğrultusunda bilgiler yayından kaldırılır.
 • Bilgilerin güncelliği, şirketlerin vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda güncellenir.
 • tasitkredisi.org finansal bir hizmet sunmaz.
 • İçeriklerimiz tamamıyla bilgi paylaşımı amacı taşımaktadır.
 • Toplumda infial uyandıracak herhangi bir içerik barındırmaz.
hakkimizda
hakkımızda

Bizimle İlgili Bilinmesi Gerekenler

 1. “Taşıt kredisi faiz oranları ve başvuru şartları” hakkında vermiş olduğumuz bilgiler, bankalar ve finans kuruluşları tarafından belirlenmiştir.
 2. Sayfa üzerinden verilen bilgiler, banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan kampanya ve hizmetleri yansıtır.
 3. Hayalindeki aracı almak isteyen vatandaşın ihtiyaç duyduğu banka kredileri hakkında bilgiler sunulur.
 4. Banka ve finans kuruluşları üzerinden herhangi bir fayda sağlanmamaktadır.
 5. Sayfamız üzerinden, sadece google/adsense reklamları ile gelir elde edilir. Takipçiler tarafından yapılan ziyaretler veya talepler sonrası herhangi bir gelir elde edilmemektedir.

Taşıt kredisi faiz oranları

Kredi faizleri ve vade seçenekleri hakkında tüm bilgilere, araç kredisi faiz oranları sayfasına göz atarak öğrenebilirsiniz. Güncel faiz oranı ve en avantajlı vade seçenekleri hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Hangi banka ve finans kuruluşu, yüzde kaç faizle kredi veriyor” gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Başvuru yapma seçenekleri

Finans kuruluşları tarafından sunulan başvuru noktaları hakkında geniş bilgilere yer verilmiştir. Yerel, internet, telefon şubeleri, mobil uygulama ve atm cihazları üzerinden yapılan başvuruların detaylı anlatımı yapılmıştır. Başvuru formu, başvurma noktaları ve başvurulacak hizmetler hakkında sorular sorabilirsiniz. Soru ve cevap bölümleri yazıların bulunduğu sayfaların, en alt kısmında yer alır. Bu kısımlara dilediğiniz zaman yorum bırakabilir ve aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Şartları ve koşulları detaylı öğrenme

Araç kredilerine başvuru yaparken, banka ve finans kuruluşları tarafından talep edilen şartlar vardır. Bu şartlar ve koşullar hakkında bilgileri “taşıt kredisi şartları nelerdir?” başlıklı sayfa üzerinden hemen alabilirsiniz. Başvuru sahibi için istenen yaş sınırı, bazı kuruluşlar tarafından, alınacak araba için de dikkate alınır. Kefil, ipotek ve rehin ibaresi gibi durumları göz önüne seriyoruz.

Kredi notu sorgulama hakkında bilgiler

Taşıt kredisi alırken banka ve finans kuruluşları tarafından referans olarak kabul gören bir belgedir. Bu belge banka skoru olarak bilinir fakat halk arasında; kredi notu, puanı, skoru ve risk raporu olarak da bilinir. Bu puan cetveline uygun olanlar, başvuru aşamasını daha rahat geçebilir. Düşük skora sahip banka müşterileri, bu hizmeti biraz daha zorlu atlatabiliyor. Banka skorlar hakkında vermiş olduğumuz bilgileri https://www.tasitkredisi.org/kredi-notu-ogrenme-ve-sorgulama/ başlıklı sayfa üzerinden sorgulama şansına sahipsiniz.

www.tasitkredisi.org başlıklı sayfamız, müşteri hizmetleri telefonu veya çağrı merkezi numarasına sahip değildir. Ulaşım ve iletişim bilgileri için “iletişim” sayfasına göz atınız.