Gizlilik Politikalarımız

https://www.tasitkredisi.org/ sayfasının gizlilik bildirim bilgileri, bu sayfa üzerinden verilmiştir. Bu sayfa üzerinden verilen bilgilerin tamamı geçerlidir. Eksik olduğunu düşündüğünü şartlar ve koşullar için iletişim sayfasından mail atınız. sayfasında verilen bilgiler ve belgeler, ilgili finans kuruluşlarına ait resmi WEB sayfaları kaynak alınarak hazırlanmıştır. Bu firma veya şirketler tarafından gelecek talepler doğrultusunda, en kısa süre içerisinde yayımlanan yazılar yayından kaldırılacaktır.

Finans Şirketlerinin Hizmet Politikaları

Aşağıdaki finans şirketleri tarafından sunulan hizmetler hakkında “bilgi içerikli” paylaşımlar yapmaktayız. Herhangi bir finans hizmeti sunmuyoruz! Sadece aşağıdaki firmaların vermiş olduğu hizmetlerin, nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi paylaşımı yapmaktayız.

Reklam Birimleri

Sayfamız üzerinden bazı anlaşmalı kurum ve kuruluşların reklamları bulunmaktadır. Bu reklam şirketi, reklam birimlerinin gösterim analizini yapmak için bazı bilgileri tutabilmektedir. Sayfamız üzerinden sadece Google Adsense iş ortaklığı yapılmaktadır. Güvenilir olmayan herhangi bir şirketle çalışmamız olmamaktadır. Adsense gizlilik bildirimi için bakınız.

Gizlilik bildirimi: https://support.google.com/adsense/answer/1348695?hl=tr

Ziyaretçi Analiz Araçları

Sayfamıza gelen ziyaretçilerin analizini yapmak için Google Analytics kullanılmaktadır. Sayaç analizleri yapmak için kullanmış olduğumuz bu uygulama, bazı verileri saklayabilir. Google Analiytics gizlilik bildirimi için bakınız.

Gizlilik bildirimi: https://support.google.com/analytics/answer/2838718?hl=tr

  1. Verilen faiz oranları, güncel olmayabilir veya şirketler tarafından anlık olarak değiştirilebilir. Güncel faiz oranları hakkında net bilgi almak için ilgili banka şubesi, müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
  2. Başvuru yapmak, her bir finans kuruluşuna göre farklılık gösterebilir. Sayfamız üzerinden verilen bilgiler, ağırlıklı olarak sunulan başvuru yöntemlerini yansıtmaktadır. Bazı banka ve finans kuruluşları tarafından bu yöntemler farklılık gösterebilir.
  3. Başvuru şartları, her bir finans kuruluşu tarafından farklı şartlar talep edilebilir. Şartlar ve koşullar, yine banka ve finans kuruluşlarına ait resmi internet sayfaları üzerinden kaynak alınmıştır. Bu şartlar ve koşulları banka ve finans kuruluşları anlık olarak değiştirebilir. Belirtilen şartlara ilişkin güncel bilgilere yine ilgili banka şubesine giderek veya müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden ulaşılabilir.
  4. www.tasitkredisi.org tarafından hiç bir suretle; kredi, kredi notu, kredi ve banka kartı, vadeli hesap vb. bankacılık hizmetleri vermez! Sayfamız üzerinden yalnızca bankalar ve finans kuruluşları tarafından sunulan hizmetlere ilişkin bilgiler sunulur. Kesin suretle finansal destek veya hizmet verilmez. Vermiş olduğumuz bilgiler, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet yürüten, banka ve finans kuruluşlarına aittir. Bankalar ve diğer resmi kuruluşlar tarafından sunulan kampanyalar ve sürpriz destek paketleri yayımlanmaktadır.
gizlilik bildirimi
gizlilik bildirimi

Gizliliğin Korunmasına Yönelik Bilgiler

Sayfamız üzerinden kati suretle kişisel bilgilerinizin paylaşılmaması gerekmektedir. Yorum yapma ve iletişim sayfası gibi kaynaklar üzerinden kesinlikle iletişim bilgilerinizi paylaşmayınız. tasitkredisi.org olarak, kişisel bilgileriniz saklanmaz veya herhangi bir kişi veya kurumla paylaşılmaz. Finansal hizmet vermemiş olduğumuz gibi kişisel bilgilerinize de ihtiyaç duymamaktadır.

Herhangi bir paylaşımımız telif hakkı ihlali yaşıyor ve bu paylaşımın kaldırılması gerekiyorsa, ilgili kişi veya kuruluş tarafından yapılan başvuru sonrası en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır. Vermiş olduğumuz kampanya veya avantajlı bilgilerin süresi dolmuş, kaldırılmış veya değişiklik görmüş olabilir. Bu nedenle tercih edilen banka ve finans kuruluşuna başvurulması gerekebilir.