Garanti Kredi Kartı Limiti Arttırma

Garanti Bankası Bonus kredi kartı limiti arttırma işlemi yapmak mı istiyorsunuz? Hemen “Limit Arttırma” menüsüne göz atabilirsiniz! Verilen bu bilgiler arasında aklınıza takılan herhangi bir husus olursa, en alta yorum bırakabilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Limiti Nasıl Arttırılır?

Garanti bankası tarafından temin edilen kredi kartlarının limitini arttırmak çok kolay! Altta verilen yöntemlerden herhangi biri kullanılarak, ortalama 1 dakika içerisinde arttırım başvurusu tamamlanabilir.

 • Garanti Cep Uygulamasına Limit Arttırım Talebi

En kolay ve hızlı limit arttırım başvurusu, Garanti mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. Hemen aşağıdaki adımları takip ederek, 1 dakikada başvuru yapabilirsiniz.

garanti kart limiti sorgula

 1. Mobil (Garanti Cep) uygulamaya giriniz.
 2. Hesap ve Kart” menüsüne giriniz.
 3. Kartlar” menüsüne giriniz.
 4. Kartı Seçiniz” (işlem yapmak istediğiniz kartı).
 5. Nakit ve Ödeme Çözümleri” menüsüne giriniz.
 6. Limit Artırım” menüsüne giriniz.
 7. Talep Edilen Limit” bilgisini giriniz.
 8. Aylık Gelir” bilgisini giriniz.
 9. Devam” butonuna basınız.

Başvuru bilgilerine tıkla!

Dikkat! Lütfen gelirinize göre başvuru yapmayı unutmayınız. Kart borçlanması gibi sorunlar yaşamamak için, gelirinizi aşan limitler talep etmemeniz, sizin için faydalı olacaktır.

garanti mobil limit islemleri

 • İnternet Şubesinden Kart Limitini Arttırma Talebi

Garanti İnternet şubesine giriş yaparak, ortalama 1 dakika içerisinde başvuru yapabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için, aşağıda verilen adımları takip edebilirsiniz.

 1. Garanti İnternet” şubesine giriş yapınız. (Buradan yapabilirsiniz)
 2. Kartlar” menüsüne bakınız. (Bu menünün üzerine gelince, yeni bir pencere açılacak.)
 3. Kredi Kartı” menüsüne giriniz. (Açılan menüde görünecek.)
 4. Limit Artır” butonuna basınız.
 5. Talep Edilen Limit” bilgisini giriniz.
 6. Aylık Net Gelir” bilgilerini giriniz.
 7. Devam” butonuna basını.
 8. İşlemi Onaylama” sayfasını kontrol ediniz.
 9. İşlem Tamamlandı” sayfası çıkacaktır.

Karşınıza çıkan “işlem tamamlandı” sayfası, işlemin bittiğini belirtmektedir. Aylık gelire göre başvuruda bulunmanız gerektiğini, bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

garanti sube limiti

 • En Yakın Şubeye Başvuru

Garanti bankasının en yakın şubesine giderek, başvuru yapabilirsiniz. En yakın şubede görevli personele “kredi kartı limitimi arttırmak istiyorum.” demeniz yeterli olacaktır. Müşteri danışmanları tarafından, hızlı ve güvenli hizmet verilecektir. Hesap veya kartların size ait olduğunu teyit etmek isteyeceklerdir. Bu konuda kendilerine yardımcı olursanız, işlemlerinizin daha hızlı ve kolay olmasını sağlayabilirsiniz.

garanti kart limiti sms

Örnek SMS gönderisi

SMS Atarak Kart Limitini Yükseltme

Kart limitinizi, sadece 1 SMS atarak arttırabilirsiniz! Üstelik bu işlem başvurusuna, yurt dışında olanlar bile katılabiliyor. Ortalama 1 dakikanızı alacak bu işlem sonrası, farklı herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Örnek SMS: “ARTIR 10.000 123456 15.000”. (Lütfen aralarında birer boşluk bırakmayı unutmayınız.)

garanti bankamatik limiti

 • Bankamatik (ATM) Cihazlarından Kart Limitini Yükseltme

Herhangi bir “Garanti Paramatik” cihazlarına giderek, 1 dakikada limitinizi arttırabilirsiniz. Asıl kartınız ile yapacağınız işlemi, “Limit İşlemleri” menüsünden yapabilirsiniz. Ayrıca “Düzenli Limit Artışı” talimatı vererek, limitinizin düzenli olarak artmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli artış talimatının sonrası, banka düzenli olarak arttırım sağlamaktadır.

Unutmadan! Findeks kredi notunu biliyor musun? Eğer banka puanınız hakkında bilginiz yoksa, öğrenme bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz! Detayları sayfadan alınız.

1 Comment

 1. KadirTPT

  6 Aralık 2018 at 19:55

  müşteri var mı len

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir