Garanti Kredi Kartı Limiti Artırma

Garanti Bankası Bonus kredi kartı limiti artırma işlemi yapmak mı istiyorsunuz? Hemen “Limit Artırma” menüsüne göz atabilirsiniz! Verilen bu bilgiler arasında aklınıza takılan herhangi bir husus olursa, en alta yorum bırakabilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Limiti Nasıl Artırılır?

Garanti bankası tarafından temin edilen kredi kartlarının limitini artırmak çok kolay! Altta verilen yöntemlerden herhangi biri kullanılarak, ortalama 1 dakika içerisinde artırım başvurusu tamamlanabilir.

 • Garanti Cep Uygulamasına Limit Artırım Talebi

En kolay ve hızlı limit artırım başvurusu, Garanti mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. Hemen aşağıdaki adımları takip ederek, 1 dakikada başvuru yapabilirsiniz.

garanti kart limiti sorgula
 1. Mobil (Garanti Cep) uygulamaya giriniz.
 2. Hesap ve Kart” menüsüne giriniz.
 3. Kartlar” menüsüne giriniz.
 4. Kartı Seçiniz” (işlem yapmak istediğiniz kartı).
 5. Nakit ve Ödeme Çözümleri” menüsüne giriniz.
 6. Limit Artırım” menüsüne giriniz.
 7. Talep Edilen Limit” bilgisini giriniz.
 8. Aylık Gelir” bilgisini giriniz.
 9. Devam” butonuna basınız.

Başvuru sayfası

Dikkat! Lütfen gelirinize göre başvuru yapmayı unutmayınız. Kart borçlanması gibi sorunlar yaşamamak için, gelirinizi aşan limitler talep etmemeniz, sizin için faydalı olacaktır.

 • İnternet Şubesinden Kart Limitini Artırma Talebi

Garanti İnternet şubesine giriş yaparak, ortalama 1 dakika içerisinde başvuru yapabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için, aşağıda verilen adımları takip edebilirsiniz.

 1. “Garanti İnternet” şubesine giriş yapınız. (Buradan yapabilirsiniz)
 2. “Kartlar” menüsüne bakınız. (Bu menünün üzerine gelince, yeni bir pencere açılacak.)
 3. “Kredi kartı” menüsüne giriniz. (Açılan menüde görünecek.)
 4. Limit artır” butonuna basınız.
 5. “Talep edilen limit” bilgisini giriniz.
 6. “Aylık net gelir” bilgilerini giriniz.
 7. “Devam” butonuna basınız.
 8. “İşlemi onaylama” sayfasını kontrol ediniz.
 9. “İşlem tamamlandı” sayfası çıkacaktır.

Karşınıza çıkan “işlem tamamlandı” sayfası, işlemin bittiğini belirtir. Aylık gelire göre başvuruda bulunmanız gerektiğini, bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

 • En Yakın Şubeye Başvuru

Garanti bankasının en yakın şubesine giderek, başvuru yapabilirsiniz. En yakın şubede görevli personele “kredi kartı limitimi artırmak istiyorum.” demeniz yeterli olacaktır. Müşteri danışmanları tarafından, hızlı ve güvenli hizmet verilecektir. Hesap veya kartların size ait olduğunu teyit etmek isteyeceklerdir. Bu konuda kendilerine yardımcı olursanız, işlemlerinizin daha hızlı ve kolay olmasını sağlayabilirsiniz.

garanti kart limiti sms
Örnek SMS gönderisi

SMS Atarak Bonus Kart Limitini Yükselt

Kart limitinizi, sadece 1 SMS atarak artırabilirsiniz! Üstelik bu işlem başvurusuna, yurt dışında olanlar bile katılabiliyor. Ortalama 1 dakikanızı alacak bu işlem sonrası, farklı herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Lütfen aralarında birer boşluk bırakmayı unutmayınız.

Örnek SMS: “ARTIR 10.000 123456 15.000”.

 • Bankamatik (ATM) Cihazlarından Kart Limitini Yükseltme

Herhangi bir “Garanti Paramatik” cihazlarına giderek, 1 dakikada limitinizi artırabilirsiniz. Asıl kartınız ile yapacağınız işlemi, “Limit İşlemleri” menüsünden yapabilirsiniz. Ayrıca “Düzenli Limit Artışı” talimatı vererek, limitinizin düzenli olarak artmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli artış talimatının sonrası, banka düzenli olarak artırım sağlamaktadır.

Findeks kredi notu

Unutmadan! Findeks kredi notunu biliyor musun? Eğer banka puanı hakkında bilginiz yoksa, öğrenme bilgileri için bir üstteki linki inceleyiniz.

1 Yorum

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir