Garanti Kart Limitini Sorgulama

Garanti Bonus kart limitini sorgulamak ister misin? Garanti bankası müşterileri, son sistem bankacılık hizmeti alıyor! Hemen menüler üzerindeki “Kart Limitini Sorgulama” butonlarından destek alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen bilgilere göz atarak, öğrenme bilgilerini detaylı olarak edinebilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Limiti Nasıl Öğrenilir?

Müşterinin şahsına ait kart limitini öğrenebilmesi için bir kaç yöntem vardır. Bu yöntemler şu şekildedir;

 • Kartın Gönderildiği Zarfta Yazmaktadır

Bilindiği üzere, kartlar bankalar tarafından posta yolu ile gönderilir. Kartın gönderildiği zarfın üzerinde, kart limitinin ne olduğu açıkça belirtilmiştir. Eğer bu zarfı kaybettiyseniz, lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz. Merak etmeyin! Limitinizi unuttuğunuz zaman aşağıdaki yöntemleri kullanarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

bonus kart limit ogrenme
 • Garanti İnternet’ten Limitini Sorgula

Garanti bankasının resmi internet şubesine giriş yaparak, kartların ne kadar limite sahip olduğu öğrenilebilir. Garanti internet şubesine giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki adımları takip ediniz.

 1. Kartlar” menüsünü takip ediniz.
 2. Kredi Kartı” menüsüne giriniz.
 3. Limitini öğrenmek istediğiniz kartın olduğu menüye tıklayınız.
 4. Açılan sayfa üzerinden bu karta ait limit bilgilerinin yanı sıra, bir çok bilgiye de ulaşabilirsiniz.
 5. Ayrıca aşağıda belirtmiş olduğumuz gibi, bu menüler üzerinden “limit yükseltme başvurusu” yapabilirsiniz.

Limiti yükseltme başvurusu

 • Garanti Cep Uygulaması Üzerinden Öğrenebilirsiniz

Bu uygulama üzerinden sorgulama yapabilmek için, mobil uygulamanın yüklü olması gerekir. Uygulama; IOS ve Android cep telefonlarında, sorunsuz çalışmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra, aşağıdaki adımları takip ediniz.

 1. “Hesap kartlar” menüsüne giriniz.
 2. “Kartlar” menüsüne giriniz.
 3. Sorgulamak istediğiniz kartı seçiniz.

Son menüde karşınıza çıkacak bilgiler şu şekildedir; Hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi, toplam ve şu an için kullanılabilir limit bilgileri bulunur. Ayrıca borç/bakiye ve kartı İnternet, telefon ve yurtdışı kullanıma açma/kapama bilgileri bulunur.

garanti bonus limiti
 • Limit Bilgisi Ekstre Üzerinde Yazar

Kullanılan kredi kartları için her ay düzenli olarak “Ekstre Detayı” düzenlenir. Düzenlendikten sonra gönderilen ekstre dökümü içerisinde; kart limitleri, borç ve bakiye durumu gibi bir çok bilgi mevcuttur. Hesap ekstresi hakkında detaylı bilgi almak için, “hesap ekstresi” başlıklı sayfaya göz atınız.

 • Garanti Bankası Çağrı Merkezini Arayabilirsiniz

Bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, müşteri danışmanına danışabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile bağlantı kurduktan sonra; “kredi kartımın limitini öğrenmek istiyorum.” demeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi tarafından yapılacak bilgi aktarımı sonrası, bu tip bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bonus Kart Limiti Nasıl Öğrenilir?

Garanti bankası tarafından sunulan kredi ve banka kartlarının limitlerini, yukarıda verilen bilgilerle öğrenebilirsiniz. Bu bilgilerin tamamı, Garanti Bonus kartları için de geçerlidir. Bu yöntem ve uygulamalar için, bankanın değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Anlatılan konu hakkında aklınıza takılan herhangi bir husus varsa, lütfen alt kısımdan bize yazınız. Sorulan sorulara, en kısa süre içerisinde cevap verilmeye çalışılacaktır. Ayrıca bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, bu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Bankanın resmi adresine ulaşarak bu bilgileri almak isterseniz, buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir