Garanti Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası

Hayali kurulan otomobile sahip olmak için Garanti Bankası tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyası dikkat çekiyor! Sizde hemen bu kampanyaya başvuru yaparak, faiz oranları ve başvuru şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. “Garanti kredi başvurusu” butonuna basarak işlemlere başlayın ya da aşağıda verilen, ön bilgilere hemen göz atın.

Aşağıda verilen bilgiler; ikinci el ve sıfır otomobiller için “Garanti Bankası” tarafından sunulan kampanya bilgileri’dir.

garanti bankasi sifir km

Garanti Bankası İkinci El Hizmetleri

Garanti Bankası araç kredisine başvuru yapmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı olabilir! Banka tarafından 2. el otomobil almak isteyenlere özel olarak sunulan faiz oranları çok avantajlı! Aşağıda verilen ikinci el faiz oranlarına göz atabilirsiniz.

2. El Faiz, Vade ve Para Miktarı Oranları

Satın alınmak istenen aracın yaş sınırını ve diğer şartlarını öğrenmek için burayı incelemeniz yeterli olacaktır.

 • Garanti 2. El araç kredi faizi: %3.09
 • En yüksek vade sayısı: 48 ay.
 • En düşük vade sayısı: 12 ay.
 • En fazla ne kadar kredi veriliyor?: Üst tutar limiti yok.
garanti tasit

Garanti Sıfır Kilometre Araç Kampanyası

Hayalini kurduğunuz arabaya sahip olmadan önce “Garanti faiz oranlarına” göz atmayı unutmayın! Cazip faiz ve vade seçenekleri sizi etkileyebilir. Nitekim bir çok banka ve finans kuruluşu tarafından düzenlenen bu kampanyalar, bazen çok etkili sonuçlar doğurabiliyor. Hemen aşağıda sunulan faiz ve vade (taksit) seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sıfır Kilometre Otomobiller için Faiz ve Taksit Seçenekleri

 • Garanti sıfır km. araç faiz oranı: %3.05
 • En kısa taksit süresi: 12 ay.
 • En uzun taksit süresi: 48 ay.
 • En çok kaç para alabilirim?: Üst limit sınırı yok.
garanti tasit hesaplama

Garanti Taşıt Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Garanti Bankası tarafından sunulan taşıt kredilerine başvuru yapmak çok kolay. Bir çok noktadan hızlı ve güvenli başvuru yapabilir, anında onay veya diğer sonuçlar alınabilir. Başvuruları, Online olarak yapma şansına sahip olunduğu gibi, şubeler veya ATM (bankamatik) cihazları üzerinden de yapılabilir. Aşağıdaki herhangi bir yöntem kullanılabilir;

 • Garanti İnternet şubesi.
 • Garanti Bankası’nın anlaşmalı olduğu otomobil bayileri. (Outo Showroom)
 • 444 OTOM (444 6866) müşteri hizmetleri (çağrı merkezi, garanti tam destek) üzerinden.
 • En yakın yerel şubesine giderek, basvuru formu doldurulur.

Yukarıda belirtilen yöntemler, başvurmak için tercih edilebilecek bazı yöntemlerdir.

Garanti Bankası Hesaplama Bilgileri

Dilerseniz internet bankacılığı adresine veya mobil şubesine giriş yaparak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Verilen bilgi ve belgeler, bankanın resmi yayın kanalları kaynak alınarak hazırlanmıştır. Sunulan kampanyalar ve diğer avantajlı hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Sayfamız üzerinden verilen faiz, vade, tutar ve diğer bilgiler, Garanti Bankası resmi yayın organı kaynak alınarak hazırlanmıştır. Talep edilmesi üzerine derhal yayından kaldırılır. Ayrıca sunulan bilgileri değiştirme veya sonlandırma kararı; “Garanti Bankası A.Ş.” (burası) tarafından yapılabilir. Aklınıza takılan tüm soruları bizimle paylaşmak için alt kısma yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir