Fibabanka Taşıt Kredisi Başvurusu

Fibabanka taşıt kredisi başvurusu için izlenmesi gereken adımlar bu sayfada belirtilmiştir. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile 2. El veya sıfır km. araç kredisi, Fibabanka tarafından sunuluyor! Detaylar yazının devamı veya sayfa genelinde bulunan “kredi başvurusu” butonları üzerinden verilmiştir.

Fibabanka Taşıt Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankanın sunmuş olduğu bu hizmeti almak için başvuru yapmak çok basit! Aşağıda verilen herhangi bir yöntemi kullanarak, anında başvuru yapabilirsiniz. Üstelik başvuru sonucuna çok kısa bir süre sonra ulaşmanız da mümkün! Hızlı ve kolay bir şekilde başvurmak için yapmanız gereken hususlara alt kısımdan göz atabilirsiniz.

Mobil (telefon) başvurusu nasıl yapılıyor?

Cep telefonu üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde başvuruyu tamamlama şansı sunuluyor! “Fibabanka mobil uygulama” veya mobil internet şubesi üzerinden çok basit bir şekilde başvuru tamamlanabilir. Mobil uygulaması veya şubesi içerisinde bulunan “taşıt kredisine başvuru yap” menüsünü takip ediniz. Bu işlemi yapmak, oldukça hızlı ve çok daha basit olacaktır. Ortalama 5 dakika gibi kısa süre içerisinde tamamlanır. Araba kredisi veren bankalar için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri (çağrı merkezi) telefon numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz! Fibabanka müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp “araba için kredi istiyorum” şeklinde bir cümle bile yeterli olacaktır! Müşteri danışmanları tarafından size anında detaylı bilgi verilecektir. Dilerseniz bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasına sayfalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

fibabanka arac kredisi

fibabanka araç kredisi

İnternet üzerinden nasıl başvuru yapılır?

İnternet’ten başvuru yapmak için hemen www.fibabanka.com.tr adresine göz atınız. İnternet sitesi üzerinden üç aşamalı olarak başvurular tamamlanır. Verilmesi gereken bazı bilgiler şu şekildedir;

  1. Kimlik ve iletişim bilgileri,
  2. Mobil onay kodu,
  3. Araç bilgileri. (Otomobil, kamyon, kamyonet, motosiklet, vs.)

Bu bilgiler ve “başvuru formu” doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalı. Bu aşamaları sırayla düzenledikten sonra tek yapmanız gereken, “onay” verilmesini beklemek olacaktır. Diğer bankalar ve finans kuruluşlarına ilişkin finansal kampanyalara göz atmak için buraya bakınız.

Başvuru formu doldurma

En yakın Fibabanka şubesini ziyaret ederek, hemen bir form doldurma şansına sahip olduğunuzu unutmayın! Şube içerisinde “başvuru formları” hakkında bilgi isteyin, form ayağınıza geliyor! Aslında abartmıyoruz. Bankanın oldukça kaliteli bir hizmet anlayışı var.  Müşterinin rahatını sağlamak ve güvenini kazanmak için çok kaliteli bir bankacılık örneği sergileniyor.

Fibabanka, ikinci el ve sıfır otomobil almak” isteyen vatandaşın imdadına koşuyor! Uygun ödeme koşulları ve çok cazip avantajlar ile hayalinizi süsleyen otomobile kavuşmak artık çok daha kolay! Hemen yukarıda verilen adımları uygulayın veya aklınıza takılan soruları alt kısımdan bize iletiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir