Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankaları öğrenmek için hemen “kredi kartı başvurusu” sayfalarına göz atabilirsiniz. Uzun bir süredir, takipçilerimiz tarafından “ev hanımıyım kredi kartı alabilir miyim?” soruları geliyor. Bizde bu konuda derinlemesine bir araştırma yaptık ve bu araştırma sonuçlarını aşağıda sizlerle paylaştık.

Çalışmayan Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilir mi?

Evet! İster çalışsın, ister çalışmasın tüm ev hanımları kredi ve banka kartı alma hakkına sahiptir. Aşağıda vermiş olduğumuz tüm bu bankalar üzerinden kart başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

ev hanimina banka karti

ev hanımına banka kartı

Ev kadınları için başvuru şartları nelerdir?

Başvuru şartları ve koşulları oldukça basit! Aşağıda vermiş olduğumuz herhangi bir banka üzerinden anında kart başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız başvuru yapmak için gerekli bazı “şartlar ve koşullar” elbetteki var. Unutmamanız gereken en önemli husus, her bankanın talep edeceği şartlar ve koşullar farklılık gösterebilecektir. Sayfa sonunda belirtilen “gerekli belgeler ve evraklar” tamamlanır ve başvururken teslim edilirse, kartı onayı ve adınıza basımı daha hızlı ve kolay olacaktır.

ev kadinlarina kredi karti

ev kadınlarına kredi kartı

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Aşağıda verilen banka ve finans kuruluşlarının tamamı, ev kadınlarına kredi kartı için hizmet veriyor. Dilerseniz bu bankalara başvuru yaparak, hemen bir kredi veya banka kartı sahibi olabilirsiniz. Lütfen detayları dikkatle inceleyiniz.

Dikkat! Başvuru yaparken incelenen kredi notu, oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bankalar ile iletişime geçmeden önce KKB skoru sorgulama hakkında bilgi edininiz. Sayfanın devamını okuduktan sonra buraya tıklayın ve kkb skoru hakkında hemen bilgi alın.

Garanti Bankası

Garanti bankası tarafından, ev kadınlarına kart hizmeti verilmektedir. Banka tarafından sunulan kart hizmetleri, “Bonus puan” özelliği ile cazip bir hal almaktadır. Harcadıkça Bonus puan kazanabilir, biriktirmiş olduğunuz bu puanları rahatlıkla harcayabilirsiniz.

Akbank

Akbank tarafından hizmeti verilen “Axess kredi kartı” bir çok özellikle karşımıza çıkıyor. Axess kartları da para puanlar veriyor. Bu puanları, kazanmak oldukça basit! Alışveriş yaparken, Axess iş ortağı mağazaları seçin. Seçmiş olduğunuz bu mağazalar da yapmış olduğunuz harcamalara göre puanlar kazanırsınız.

Odeabank

Hiç şüphesiz “çalışmayan ev kadınlarına” en çok destek veren banka! Öyle ki; arama sonuçlarında direkt olarak karşımıza çıkan banka “Odeabank” olmaktadır. Hemen bankanın resmi web safsı üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bankanın ana sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

QNB Finansbank ve Enpara

QNB Finansbank da ev kadınlarına kart hizmeti veriyor. Dilerseniz “QNB Finansbank kredi kartı başvurusu” başlıklı sayfamızı ziyaret ederek, başvuru şartları ve koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank

Denizbank da tıpkı Garanti bankası gibi Bonus kart hizmeti veriyor. Bu kartlara sahip olarak, yapmış olduğunuz harcamalar için puanlar kazanabilirsiniz. Toplamış olduğunuz bu puanları, daha sonraki alışverişleriniz de kullanabilirsiniz. Unutmayın ki, puanlar ile yapılan alışverişler ücretsizdir.

ev kadinina kart

Ziraat Bankası

Ziraat bankası, çalışmayan ev hanımlarına şüphesiz en çok destek sağlayan kuruluşlardan biridir. Hemen en yakın ziraat bankası şubesine giderek, “ev hanımıyım ve çalışmıyorum, kredi kartı almak istiyorum” şeklinde destek isteyebilirsiniz. Bankanın müşteri danışmanı tarafından, şüphesiz kaliteli bir destek alacaksınız. Ayrıca size verilecek olan “kredi kartı başvuru formu” üzerinde yazılı olan soruları, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuza emin olun.

Diğer kart hizmeti veren ve kısa sürede başvuru sonucu alabileceğiniz banka ve finans kuruluşları aşağıda belirtilmiştir;

 • Fibabanka,
 • Kuveyt Türk,
 • Yapı kredi bankası,
 • Türkiye Finans,
 • Türkiye iş bankası,
 • TEB (Türk Ekonomi Bankası),
 • Halkbank,
 • Albaraka Türk,
 • HSBC,
 • Vakıfbank,
 • ING bank,

Gerekli Belgeler ve Evraklar Nelerdir?

Ev hanımlarının kredi kartı başvurusu yapmak için gerekli olan tek belge var. Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan, nüfus cüzdanı yeterli olacaktır. Ayrıca bu başvuruyu internet üzerinden yapanlar için ayrıca adına kayıtlı cep telefonu numarası olmak zorundadır. Cep telefonu numarası üzerinden, talebin onay alıp almadığı bildiriliyor.

calismayan hanimlara kredi karti

çalışmayan hanımlara kredi kartı

Başvurunun kabul olmasından hemen sonra kartınız adınıza tanımlanır ve basıma geçilir. Basıldıktan kısa bir süre sonra başvuru yaparken belirtmiş olduğunuz adrese postalanır. Dilerseniz “kredi kartı ne zaman gelir” başlıklı yazımızı inceleyin ve bu konu hakkında da bilgi alın. Son olarak “çalışmayan ev hanımlarına kredi kartı” başlıklı yazının işinize yaradığını düşünüyorsanız, alt kısımdan yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir