Denizbank Çağrı Merkezi

Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarasına, günün 24 saati ulaşabilirsiniz! Dilediğiniz zaman müşteri hizmetleri butonları ile, çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan hususları veya talep etmiş olduğunuz bankacılık hizmetleri hakkında sorular sorabilirsiniz.

denizbank telefon numarası

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Denizbank çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri telefon numaraları şu şekildedir;

  • Çağrı merkezi iletişim: 0850 222 0 800
  • Müşteri hizmetleri iletişim: 444 0 800
  • Yurtdışı iletişim numarası: (+90) 0850 222 0 800

Müşteri temsilcisine ulaşmak için herhangi bir kayıt ya da başvuru yapılmasına gerek yoktur. Denizbank müşteri hizmetleri telefon numaraları, 7/24 hizmet vermektedir. Dilediğiniz Denizbank hizmeti hakkında soru sorabilir, yapmak istediğiniz bankacılık işlemine başvurabilirsiniz.

Denizbank Telefon Bankacılığı Hattı

Denizbank telefon bankacılığı ile bir çok bankacılık işlemi yapılabilir. Yılın 365 günü hizmet veren çağrı merkezi numaraları, 7/24 saat aranabilir. Müşteri temsilcisi ile yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Banka tarafından uygulanan bu önemli husus, bir çok müşteriyi memnun etmektedir.

Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, aklınıza takılan tüm bankacılık konularını öğrenebilirsiniz. Kredi kartları, ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri, vadeli veya vadesiz hesap başvuruları, aklınıza gelen tüm bankacılık hizmetleri hakkında soru sorabilirsiniz. Dilerseniz yukarıdaki numaralar tuşlayıp, sesli yanıt servisi veya müşteri danışmanı üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Konu hakkında aklınıza takılan tüm soruları, altta bulunan yorum kutucuğuna yazabilirsiniz. Sorulan sorulara, en kısa süre içerisinde yanıt verilmeye çalışılır. Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, güncel kampanya veya konulara anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi Web sayfası için bknz.

1 Yorum

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir