Burgan Bank Kredi Başvurusu

Burgan Bank İnternet ve telefondan kredi başvuru yöntemlerini biliyor musunuz? Direkt olarak “Kredi Başvurusu” menüsü üzerinden, detaylı bilgi alabilirsiniz. Şubeye gitmeden, kefil gösteremeden ve herhangi bir kredi masrafı ödemeden hizmet alabilirsiniz! Ayrıca aşağıda belirtilen herhangi bir yöntemi deneyerek, 2, 3 dakika içerisinde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

burgan bank kredileri

Burgan Bank İnternet’ten Kredi Başvurusu

Banka tarafından sunulan kredi kampanyalarının herhangi birine başvuru yapmak için, resmi İnternet sayfasına girmeniz yeterli olacaktır. İnternet bankacılığı adresine giriş yaptıktan sonra, “Krediler” menüsünü takip ediniz. Burada karşılaşacağınız bazı kampanyalı ürünler, aşağıda gösterilmiştir.

Faiz oranları

 • Bireysel ihtiyaç kredisi
 • Konut kredisi
 • Taşıt kredisi
 • Dijital kredi
 • İpotekli ihtiyaç kredisi
 • PTT ihtiyaç kredisi

İnternet şubesi

Yukarıda ve bankanın resmi İnternet adresinde gösterilen herhangi bir ürünü seçerek, anında başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyu tamamlamadan önce, “Hesaplama” işlemi yapabilirsiniz. Hesaplanan ürünler için verilen bazı bilgiler; faiz oranı, aylık taksitli ödeme tutarı, ana para tutarı, faizli tutar, toplam ücret, vb.

burgan bank ihtiyac

Burgan Bank Telefondan (SMS) Kredi Başvurusu

Bankanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi telefon numarası üzerinden, anında başvuru işlemi yapabilirsiniz. Müşteri danışmanlarına ulaşmak için, “Krediler Menüsü” takip edilmesi yeterlidir. Bu menü üzerinden ulaşılan müşteri danışmanına, “bireysel ihtiyaç, taşıt veya konut kredisine başvuru yapmak istiyorum.” denmesi yeterli olacaktır.

Findeks puanını sorgula

Çağrı merkezi yetkilisi, bu konuda detaylı bilgi aktarımı yapacaktır. Ardından başvuru durumunuz incelenecek ve onay alıp, almadığınız tarafınıza bildirilecektir. Unutmayın! Herhangi bir bankaya başvuru yapmadan önce, “Findeks Kredi Notu Sorgulama” seçeneğini gözden geçirebilirsiniz.

Skorunuzu, “Risk Raporu” alarak gözden geçirin ve ne kadar finansman alabileceğinizi tahmin edin. Yüksek riskli banka müşterilerine, bir çok banka tarafından hizmet verilemeyebilir. Ayrıca puanı yüksek olan banka müşterilerine ise, finansman desteği için farklı kampanyalar sunulabiliyor.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Ücretli mi?

Banka ve finans kuruluşlarına yapılan finansman destek başvuruları, genelde ücretsiz olarak kabul edilmektedir. Belirtilen hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, herhangi bir başvuru ücreti bulunmamaktadır. Sizden başvurular için herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmesi halinde, banka çağrı merkezi veya şubeleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizden komisyon veya başvurmak için para teklif edildiğini belirtmeniz durumunda, yetkililer tarafından inceleme başlatılacaktır.

Banka tarafından sunulan bazı ayrıcalıklı fırsatlar ve avantajlar ise aşağıda belirtilmiştir.

 • Burgan Bank müşterilerine özel hizmetler.
 • Standart özelliklere sahip ürünler.
 • Borç transferi için kullanılan ürünler.

Belirtmiş olduğumuz bu hizmetler için, ayrı ayrı bilgi alabilirsiniz. Danışmanlar tarafından verilen ayrıntılı bilgiler sayesinde, içiniz rahat bir şekilde başvurunuzu tamamlamış olacaksınız.

Vade Seçeneklerine Dikkat!

12, 18, 24 ve 36 aylık vade seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Farklı bir taksit seçeneği düşünüyorsanız, banka yetkilisine bu konuyu bildirebilirsiniz.

Faiz Oranları Dikkat Çekiyor

Faiz oranı belirlenirken, Findeks skoru, kredinin aylık veya yıllık vade oranları, talep edilen para miktarı ve diğer seçenekler göz önüne alınıyor. Bir çok banka ve finans kuruluşu tarafından göz önüne alınan bu özellikleri, sizinde araştırmanız faydalı olacaktır.

Belirlenen faiz oranlarının bazıları şu şekildedir;

 • %2,49
 • %2,55
 • %2,58
 • %2,62
 • %2,65

Diğer faizler ve oranlar için, bankayla iletişime geçmeniz önerilmektedir. Güncel oranları müşteri hizmetleri, İnternet şubesi, mobil bankacılık uygulaması, yerel şubeleri ve diğer iletişim adresleri üzerinden öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir husus varsa, alt kısımdan bize yazabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir