Aktifbank Taşıt Kredisi Şartları Nedir?

Aktifbank taşıt kredisi başvuru şartları ve özellikleri hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaştık! Aktifbank N kolay araç kredisi faiz oranları ve diğer şartlarını hep birlikte inceleyelim.

N Kolay Araç Kredisi Şartları Nedir?

Aktifbank müşterisi olarak, hayalini kurduğunuz araca hemen sahip olabilirsiniz! Uygun şartlar da ödeme yapar ve uygun faiz oranları ile ödeme yaparken, kesenizi zorlamazsınız. Aşağıda belirtmiş olduğumuz şartları ve koşulları inceleyiniz.

  • Kırksekiz (48) aya varan vade seçenekleri,
  • Yedi (7) yaşını geçmemiş, dilediğiniz marka ve model de araba için finansman sağlama,
  • Cazip faiz oranları,
  • Oto showroom veya galeriden çıkmanıza gerek kalmadan kredi kullanma imkanı.

Son madde için banka tarafından belirlenen koşulları yerine getirme şartı vardır.

n kolay tasit kredisi

ne kolay taşıt kredisi

Taşıt kredisi, araç değerinin en fazla yüzde kaçı kadar verilir?

Alacağınız aracın fatura değeri 100.000 (yüzbin) lira veya altın da ise yüzde 70’e kadar finansman sağlanıyor. Arabanın fatura değeri yüzbin lira veya üzeri olursa, aynı aracın yüzbin liralık değerine kadar en fazla %70 oranın da finansman sunuluyor. Alacağınız aracın fatura değeri 100.000 lira üzeri ise %50’si kadar hizmet veriliyor.

aktifbank tasit kredisi

aktifbank taşıt kredisi

2. El araçlar için aracın değeri, kasko değerine göre hesaplanıyor. Yanı arabanın kasko değeri ne ise, finansman değeri de ona göre esas alınıyor.

https://www.tasitkredisi.org/tasit-kredisi-veren-bankalar/

Gerekli belgeler nelerdir?

Aktifbank N Kolay taşıt kredisine başvuru yaparken istenen tek belge, başvuru sahibinin ve varsa kefil olacak kişinin kimlik belgesi oluyor. Başvuran ve kefilin nüfus cüzdanı, başvuru için yeterli olacaktır.

Kredi Taksitleri Nasıl ve Nereye Ödenir?

Kullanılan kredinin vade süresi geldiği zaman aşağıda belirtmiş olduğumuz ödeme noktaları üzerinden ödemeler yapılabiliyor.

  • PTT Şubeleri

PTT iş yerleri üzerinden ödeme yapılabilir. Ödemeler; T.C. (Türkiye Cumhuriyeti) kimlik numarası, başvuru no ya da müşteri no ile yapılabiliyor. “Kredi ödeme” işlemi yaparken, iki lira ücret ödeniyor.

  • Para transferi yaparak taksit ödeme

Müşterisi olduğunuz ve hesabınız olan bir banka üzerinden kolayca ödeme yapabilirsiniz. Ödeme; müşterisi olduğunuz banka da bulunan hesabınız üzerinden, Aktifbank da bulunan hesaba ait iban numarasına EFT yaparak ödenebilir.

  • Vakıfbank Atm’leri üzerinden ödeme

Vakıfbank Atm cihazları kullanılarak, “kartsız ödeme” işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için T.C. kimlik numarası ve Aktifbank iban numarası yeterli olacaktır. Vakıfbank bu işlem için 1,5 (bir buçuk) tl komisyon alacaktır.

  • Akbank bankamatik ödemesi

Aynı şekilde Akbank, bankamatik cihazları kullanılarak ödemeler yapılabiliyor. Yine T.C. kimlik numarası ve iban no, bu işlemi yapmak için yeterli olacaktır. Akbank bu işlem için maksimum üç (3) lira “işlem ücreti” talep edecektir. Akbank Atm’leri bu işlemi, “kartsız işlemler” menüsü üzerinden yapabilirsiniz.

https://www.tasitkredisi.org/tasit-kredisi-sartlari-nelerdir/

Hemen en yakın Aktifbank N Kolay taşıt bayii hizmet noktasına ulaşarak, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bayii adresleri veya iletişim bilgileri için şuraya göz atınız. Yüzde 1,79 faiz oranı ve diğer faiz oranları hakkında geniş bilgiler alabilirsiniz. Aklınıza takılanları lütfen aşağıda bulunan yorum kutusuna yazınız.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir